Za nefunkční spotřebič zdarma do Zoo

zasuvka-a-prodluzkaBrno, 15. května 2013 - V sobotu 18. května od 11 do 16 hodin se v areálu Zoologické zahrady Brno uskuteční zábavný program pro rodiny s dětmi s názvem „Zvířátka také nekouří“, který pořádá Kancelář Brno-Zdravé město. Vstupenku na tento den zdarma získají ti, kteří s sebou přinesou nefunkční elektrospotřebič určený k ekologické recyklaci.

„Touto akcí si připomeneme Světový den bez tabáku a proto nebude chybět poradna odvykání kouření Masarykova onkologického ústavu. Dále budou mít návštěvníci možnost nechat se vyšetřit odborníky z Fakultní nemocnice u sv. Anny v rámci prevence kardiovaskulárních onemocnění a poradit se o zdravé výživě se zástupci VZP,“ uvedla mluvčí brněnské Zoo Monika Brindzáková.
Pro děti připraveny zábavné soutěžní hry, ukázky profesionálních hasičů, představení Balónkový klaun nebo vystoupení tanečního souboru La Quadrilla. K poslechu bude hrát skupina Noví Kaskadéři.

A jaké spotřebiče můžete přinést? Vysloužilé nebo nefunkční domácí elektrospotřebiče, které se zapojují do elektřiny nebo jsou na baterky (fén, vysavač, holící strojek, mixér, mobil, lednice). Elektrospotřebič musí být kompletní a ne částečně demontovaný. Myš k PC nebo samostatná nabíječka mobilu se za elektrospotřebič nepovažuje. Klávesnice k PC bude přijata jen s dalším spotřebičem.


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Tiskárna Brno (CCB)