Děti mohou prožít jarní prázdniny v brněnské ZOO

Brno, 12. února 2013 - Brněnská ZOO i letos nabízí dětem ve věku od 7 do 11 let atraktivní program na jarní prázdniny, které letos vyšly na 11. - 15. února. Pozorování zvířat, zajímavé povídání o ledních i kamčatských medvědech, pohled do zázemí zahrady, soutěže a další nevšední zážitky čekají na děti každý den od 8:00 do 16:00 hodin.

Program bude přizpůsoben aktuálnímu počasí, ale určitě se mohou těšit například na návštěvu Tropického království. Tam mimo jiné uvidí také nový přírůstek – mládě vzácného varana komodského. Ani letos nebude chybět velmi oblíbená návštěva Stanice mladého přírodovědce, kde se kluci a holky budou moci naučit, jak se správně starat o domácího mazlíčka (morče, králíka apod.).

Rodiče mohou své děti přihlásit na jednotlivé dny nebo na celý týden, a to buď telefonicky na čísle 546 432 361 nebo e-mailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Jeden den stojí 300 korun, v ceně je oběd, pitný režim, zdravotní a pedagogický dozor a výtvarné potřeby. Další důležité podrobnosti najdou zájemci o Jarní prázdniny v ZOO na webových stránkách www.zoobrno.cz.

Zdroj: ZOO Brno


Související články:

Komentáře  

 
0 #1 Genie 2017-09-10 04:48
I see you don't monetize your website, don't waste your traffic, you can earn extra cash every month because you've got hi quality content.
If you want to know how to make extra money, search for: best adsense alternative Wrastain's tools

Take a look at my blog post ... 86Adrienne: https://2007Alfred.blogspot.com
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Vinařství Malanik

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Šalina 300x250