Děti mohou prožít jarní prázdniny v brněnské ZOO

Brno, 12. února 2013 - Brněnská ZOO i letos nabízí dětem ve věku od 7 do 11 let atraktivní program na jarní prázdniny, které letos vyšly na 11. - 15. února. Pozorování zvířat, zajímavé povídání o ledních i kamčatských medvědech, pohled do zázemí zahrady, soutěže a další nevšední zážitky čekají na děti každý den od 8:00 do 16:00 hodin.

Program bude přizpůsoben aktuálnímu počasí, ale určitě se mohou těšit například na návštěvu Tropického království. Tam mimo jiné uvidí také nový přírůstek – mládě vzácného varana komodského. Ani letos nebude chybět velmi oblíbená návštěva Stanice mladého přírodovědce, kde se kluci a holky budou moci naučit, jak se správně starat o domácího mazlíčka (morče, králíka apod.).

Rodiče mohou své děti přihlásit na jednotlivé dny nebo na celý týden, a to buď telefonicky na čísle 546 432 361 nebo e-mailem na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Jeden den stojí 300 korun, v ceně je oběd, pitný režim, zdravotní a pedagogický dozor a výtvarné potřeby. Další důležité podrobnosti najdou zájemci o Jarní prázdniny v ZOO na webových stránkách www.zoobrno.cz.

Zdroj: ZOO Brno


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit