V brněnské zoo vzniklo nové lanové centrum

brnenske-centrum-lanacekBrno, 9. srpna 2012 - V brněnské zoo vzniklo nové centrum Lanáček. Pro veřejnost funguje od začátku srpna, slavnostní otevření však chystá na neděli 12. 8. 2012. Právě v tento den proběhne v Lanáčku v Zoo Brno akce pro rodiny s dětmi. Těšit se můžete na soutěže, malování na obličej a hry s maskotem Patrikem. Pro všechny jsou připraveny drobné ceny a sladká odměna.

Lanové centrum zahájilo svůj provoz v brněnské zoo na začátku srpna 2012. V areálu ho najdete v horní části zoo, hned u výstupu z vláčku. Během pár dnů si Lanáček našel své příznivce, denně tak svou zdatnost na překážkách vyzkouší zhruba stovka dětí ve věku od tří do jedenácti let.

Celkem je tu pro ně připraveno jedenáct překážek. Např. Sloní nohy, Veverčí doupě nebo Opičí tramvaj. Lana jsou ve výšce metr a půl. Strach z pádů mít ale nemusíte, pod všemi překážkami je záchytná síť.

Vsup do Lanáčku je zpoplatněn, za dítě zaplatíte 60,- Kč, přičemž vstupenka platí po celý den. Zpříjemnit si tak celodenní prohlídku zoo můžete v Lanáčku hned několikrát za sebou a za jedny peníze.

(red), foto: ZOO Brno


Související články:

Komentáře  

 
0 #1 karel 2012-08-15 13:27
60,-kc za prolezacky?
Takovou atrakci si (detem) necham ujit...
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Tiskárna Brno (CCB)