Na koupališti Riviéra se v parných letních dnech nudit rozhodně nebudete

koupani-koupaliste-tatinek-s-detmiBrno, 6. srpna 2012 - Stejně jako v minulých letech je i letos na Rivieře pro návštěvníky připraveno mnoho zábavných aktivit. Na své si přijdou nejen děti, ale také jejich rodiče a návštěvníci všeho věku. Co je však v letošním roce pro návštěvníky nejpozitivnější skutečností, je kvalita a čistota průzračné vody všech bazénových částí.

Částečnou změnou bazénové technologie se daří udržovat kvalitu vody ve velmi příznivých hodnotách. Toto potvrzují především výsledky měření Krajské hygienické stanice a jejich zástupců, kteří se vyjádřili, že kvalita je nejlepší za několik posledních let. Výsledky rozborů se dlouhodobě pohybují ve stanovených normách. Voda je tedy průzračně čistá a nikde se nevyskytuje vodní řasa. Její průměrná teplota je od otevření koupaliště 24 ⁰ C. Návštěvníci si tak mohou užít krásně čistou vodu ve vodním korytě dlouhém téměř 400 m. Kapacita celé vodní plochy přesahuje 2 300 osob, což spolu s rozsáhlým areálem umožňuje všem návštěvníkům soukromí a pohodlný pohyb po celém koupališti.

Rádio Magic pravidelně připravuje pro návštěvníky víkendové odpoledne plné rozmanitých aktivit. Od promotérek a DJe můžete dostat nanuky zdarma, děti si zasoutěží o různé ceny nebo se pobaví facepatingem. Pro vyznavače aktivnější zábavy je na Rivieře k dispozici mírně adrenalinový vodní sport Aquazorbing. Pro naopak klidnější chvilky si mohou návštěvníci zapůjčit zahradní šachy a další sportovní nářadí. Již tradiční sportovní vyžití je v podobě beachvolleybalu. Pravidelných nedělních turnajů se mohou účastnit všichni zájemci různorodých úrovní, tvořící smíšené i jednotné družstva.

Malé návštěvníky jistě potěší nové dětské hřiště, které se skládá z několika zábavných atrakcí tvořených především z akátového dřeva. Děti mohou využít pro kreslení venkovní tabuli, různé prolézací systémy, závěsnou stěnu, skluzavku nebo různé systémy sítí. Samozřejmě nechybí pískoviště s hračkami. Na děti také čekají dvě malé skluzavky v podobě berušek, umístěné v kaskádách bazénu.
Návštěvníci rovněž oceňují celoplošné pokrytí WIFI připojením, které bylo v posledních dnech rozšířeno i na vzdálenější plochy areálu. Nebo také lehátka, která si mohou bez poplatku zapůjčit. Volně pro vypůjčení jsou také u hlavní budovy umístěny knihy a časopisy, které poskytla Knihovna Jiřího Mahena.

I přes nepřetržitý dohled, který zde vykonává agentura ostrahy, došlo již k několika drobným krádežím. Nově tak proto byly domluveny se strážníky MP Brno a Police ČR pravidelné hlídky a dozor nad děním v celém koupališťovém systému. Pro uschování osobních věcí je možné využít uzamykatelných skřínek u hlavní budovy. V těchto prostorách je také nově posílena ostraha, která skřínky především v odpoledních hodinách hlídá.

Koupaliště Riviera je otevřeno každý den i za nepříznivého počasí od 9:00 do 21:00, bazény se uzavírají v 20:00 hod.
O aktuálním dění na Rivieře i ostatních sportovních střediscích, která jsou provozovány společností STAREZ – SPORT, a.s., se mohou návštěvníci dozvědět více na facebookovém profilu facebook.com/sportujemevbrne, nebo na webových stránkách www.rivec.cz.

(red), ilustrační foto: Kryštof Turek


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Inzerce

Kulturní akce v Brně

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Ocean48
Velkobílovická vína