Den otevřených dveří aneb nahlédněte do rozhlasu v Brně

Brno, 1. června 2012 - I letos se otevřou dveře brněnského rozhlasu, aby si posluchači mohli prohlédnout studia, něco se dozvědět z historie a současnosti rozhlasu a být přítomni živému vysílání. Rozhlasové dveře se návštěvníkům otevřou v sobotu 2. června v 8 hodin. Na organizované prohlídky rozhlasu s výkladem, které potrvají do 14 hodin, se mohou zájemci objednávat telefonicky nebo e-mailem.

radio-on-air

Ve vysílacím studiu A uvidí první návštěvníci moderátorku Petru Polzerovou v pořadu Dobré ráno a následně v oblíbených Srdcovkách. Petru poté ve studiu vystřídá redaktorka a moderátorka Marcela Vandrová a sobotní Apetýt. Hostem bude MUDr. Danuše Spohrová. Bývá našim posluchačům častým rádcem v oblasti zdravého životního stylu. Poradí po rozhlasových vlnách i přítomným, jak používat nejrůznější byliny. Poslední hodina Apetýtu se jako vždy stočí k debatě o vaření.

Krátce po poledni usedne k mikrofonu moderátor a zpěvák Karel Hegner a potěší návštěvníky a posluchače dechovkou v pořadu Blahopřání s písničkou až do 14 hodin. K živému vysílání patří i aktuální zpravodajství každou hodinu. S čerstvými zprávami bude seznamovat hosty i posluchače Zdeněk Truhlář a Věra Jelínková.

„Svůj meteorologický koutek si v Newsroomu vytvoří i „naši“ odborníci přes počasí Milan Šálek a Ivana Záluská z Českého hydrometeorologického ústavu v Brně. Přijďte se podívat, jak se dělá rozhlasové vysílání, “ zve na Den otevřených dveří do Českého rozhlasu Brno šéfredaktorka Hana Ondryášová. Více na www.rozhlas.cz/brno/portal/

(red)


Související články:

upoutavka-restaurace3-FIN

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Kulturní akce v Brně

<<  Červen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  3  4  5
  6  7101112
1314151719
2021222324
27282930   
Nejbližší akce

Žádné události