Lidé si během vánočních svátků mohou zasportovat zdarma

brusle hokejBrno, 30. listopadu 2018 – Městská společnost STAREZ-SPORT připravuje speciální akci s názvem Den otevřených dveří brněnských sportovišť. Během jejího konání, tedy od 27. do 29. prosince 2018, bude na vybraná sportoviště vstup zdarma a návštěvníky čeká i doprovodný program.

„Brňané a další návštěvníci si budou moci opět zdarma užít sportování a relaxaci na městských sportovištích. Do akce se zapojily Lázeňské a relaxační centrum Rašínova, Městský plavecký stadion Lužánky, Aquapark Kohoutovice, Kluziště za Lužánkami a Krytý plavecký bazén Ponávka,“ uvedl první náměstek primátora Petr Hladík.

„Díky velkému zájmu veřejnosti se letos spustí 5. prosince 2018 rezervační systém pro Aquapark Kohoutovice a do lázní na Rašínově ulici. Z programu bych vyzdvihl cvičení pro seniory v bazénu na Ponávce, možnost jezdit na paddleboardech v bazénu za Lužánkami nebo si zasoutěžit o titul mistra v jízdě na tobogánu,“ doplnil Jaroslav Suchý, radní pro oblast školství a sportu.

Program od 27. do 29. prosince:

Aquapark Kohoutovice

  • Nabídne blokový vstup zdarma. Návštěvníci se budou střídat ve 2hodinových blocích, na které se bude třeba rezervovat. Mezi jednotlivými bloky bude vždy následovat přestávka na úklid
  • Každý den uspořádá Mistrovství Brna v jízdě na tobogánu

Městský plavecký stadion Lužánky

  • Kmožní vstup zdarma
  • Lázeňské a relaxační centrum Rašínova

Nabídne blokový vstup zdarma za stejných podmínek jako Aquapark Kohoutovice (střídání návštěvníků ve 2hodinových blocích s nutnou rezervací).

Bazén Ponávka

  • Umožní vstup zdarma
  • 27. 12. se od 12 do 13 hodin bude konat cvičení pro seniory

Mobilní kluziště za Lužánkami

  • Poskytne vstup zdarma ve standardním 2hodinovém bloku

Do programu se následně zapojí například i Stadion Sokola Brno I, Lezecká stěna na Vídeňské ulici nebo hřiště minigolfu v Nákupním centru Královo Pole. Veškeré informace naleznete na webových stránkách dnysportovist.cz. Zde bude také fungovat rezervační systém na daná sportoviště.


Související články: