Kometa má nové logo a generálního partnera

Brno, 16. září 2012 – Pivovar Starobrno se stal novým generálním partnerem hokejového klubu HC Kometa Brno. Během prvního domácího zápasu Komety v nové sezóně 2012/2013 bylo v neděli formou speciální projekce slavnostně představeno také nové logo klubu.

„Rozhodně nejde o obyčejný sponzoring, jde o logické prohloubení spolupráce dvou silných a úspěšných brněnských značek, které pojí tradice, místo původu a v neposlední řadě i moravské srdce, které je žene za úspěchy nejen na moravském poli," uvedl Petr Syřiště z pivovaru Starobrno. „Pro mnoho Brňanů k sobě Kometa a Starobrno prostě patří," dodal Libor Zábranský z vedení HC Kometa, druhého nejúspěšnějšího klubu v česko-slovenské hokejové historii. Pivovar se oficiálně představil jako generální partner Komety v neděli.

Kromě představení nového generálního partnera bylo v neděli v Kajot Areně odtajněno také nové logo klubu. „Naší společnou ambicí bylo vytvořit nové a moderní logo hrdého modrobílého hokejového týmu, které bude zároveň symbolizovat i partnerství, které jsme uzavřeli. A to se nám doufám povedlo," uvedl k novému logu Petr Syřiště. Logo v novém hávu obsahuje všechny prvky symbolické pro brněnský klub a jeho zcela nový tvar odkazuje ke Starobrnu, jako hrdému generálnímu partnerovi.

„Kometa je dlouhodobě stabilní klub, který staví na silném partnerství s městem Brnem, obchodními partnery a podpoře fanoušků. Spolupráci s novým generálním partnerem bych přirovnal k důležité a dosud chybějící čtvrté noze. Na těchto čtyřech nohách bude náš společný stůl s názvem Kometa ode dneška stát," popsal svoji vizi Zábranský.

Generální partnerství je prohloubením dosavadní úspěšné spolupráce, která probíhala již v uplynulé sezóně. Na jejím začátku si mohli fanoušci Komety připít na úspěch hokejistů unikátním pivním speciálem Modrá Kometa, který starobrněnští sládci uvařili speciálně právě pro modrobílé příznivce. Starobrno podporovalo projekci závěrečných zápasů na náměstí Svobody a na stejném místě také iniciovalo tvorbu pískového památníku vydařené sezóně 2011/2012.

Každý hokejový tým ženou vpřed především fanoušci. V minulé sezóně postoupila Kometa po 41 letech do finále extraligy jako jediná v historii z předkola za obrovské podpory svých příznivců. A právě na ně generální partner Komety myslí nejvíce. Přímo v Kajot Areně se bude točit nepasterizované Starobrno a v jejím těsném sousedství vyroste připravovaný svatostánek fanoušků – Kometa Pub. Hokejoví příznivci se také mohou těšit na spoustu akcí a speciálních nabídek pro obchody i restaurace v Brně a nejbližším okolí.

(red), foto: archiv Heineken Česká republika, HC Kometa Brno


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit