Jezdci supermota změří své síly přímo v centru Brna

Brno, 13. června 2012 – Jezdci na motorkách typu supermoto budou v neděli 15. července bojovat o body do Mistrovství ČR přímo v centru Brna. Nejlepší čeští i zahraniční závodníci supermota změří své síly nedaleko galerie Vaňkova, na prostranství bývalého autobusového nádraží. Závod ze série Supermotard Open Tour ČSMS láká nejen na divácky atraktivní motoristický zážitek, ale i na doprovodný program, ve kterém se diváci mohou těšit na taneční show, soutěž o největší drift nebo promítání filmu o cestě za titulem mistra světa FMX.

Celý program začne již v sobotu 14. července, kdy budou po celý den budou probíhat tréninky na hliněné trati a od 20h se bude promítat film Tomorrow Will Be Better, který popisuje cestu Libora Podmola za titulem mistra světa FMX.

V neděli se diváci mohou těšit kromě akčních závodů, také na streetfight show, simulátor nárazu, taneční vystoupení skupiny B-fresh nebo na krásné dívky, které k závodům motorek bezesporu patří. Diváci budou také v roli porotců, kdy budou hodnotit největší drift v podaní těch nejlepších supermoto jezdců z ČR i zahraničí. A pro ty soutěživé je nachystané kolo štěstí u stánku Automotodromu Brno, kde jeden šťastlivec odjede od Vaňkovky na skůtru. Celý den zakončí vyhlášení vítězů a koncert brněnské kapely Homu Guru.

Program Supermotard Open Tour MČR v Brně

Sobota 14. července

9:00 - 18:00 tréninky, od 20h promítání filmu Tomorrow Will Be Better

Neděle 15. července

od 8:00 tréninky, 12:30 streetfight and dance show B-fresh

od 13:00 závody, 15:00 soutěž o největší drift, od 15:40 závody

18:00 vyhlášení a koncert kapely Homo Guru

foto: archiv pořadatelů


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit