VUT- nakladatelství Vutium

Finálová série se stěhuje do Brna. Kometu požene dopředu vyprodaná hala

Brno, 12. dubna 2012 (MEDIAFAX) - Domácí zápasy hokejistů Komety Brno ve finále play-off proti Pardubicím jsou beznadějně vyprodány a svěřence trenéra Zdeňka Venery bude podporovat 7200 fanoušků přímo v Kajot Areně. Poslední vstupenky vykoupili zájemci ve čtvrtek dopoledne během 38 minut.

Lidé, kteří vlastnili permanentky, měli možnost koupit si lístky do středy. Další příznivci Komety neponechali nic náhodě a dostavili se před pokladnu 24 hodin před začátkem předprodeje, do něhož klub uvolnil 140 vstupenek na páteční duel a stejný počet na zápas o den později.

"Tohle je nechci říct mimo chápání, ale ty lidi obdivuji strašně moc. Celou noc čekat na lístky, kterých bylo tak málo. My si toho hrozně moc vážíme, protože podpora od fanoušků je obrovská a doufám, že jim uděláme radost," poznamenal brněnský forvard Tomáš Divíšek, který je neproduktivnějším hráčem play-odd.

Nakonec se ve čtvrtek dopoledne dostalo na 77 šťastlivců, protože vedení klubu narozdíl od semifinále s Plzní omezilo počet zakoupených lístků na jednu osobu z pěti na dva.

Za vstupenky na finále zaplatili zájemci od 520 do 690 korun. Na černém trhu však budou muset vydat mnohem víc. Před duely proti Plzni se ceny v internetových aukcích vyšplhaly až na čtyři tisíce korun.

Pokud se fanoušci brněnského celku nedostanou do Kajot Areny, mají možnost finálové duely sledovat na velkoplošné obrazovce na brněnském Náměstí Svobody.

Stav finálové série mezi Kometou Brno a Pardubicemi je po dvou soubojích na východě Čech 1:1. V Brně se bude hrát v pátek a v sobotu vždy od 18.10.

Petr Říha, foto: Petr Podroužek

Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit