Brněnský automotodrom spouští prodej vstupenek na premiérovou sérii Le Mans

le-mans-masarykuv-okruh-brno-2012Brno, 9. února 2012 (MEDIAFAX) - Vstupenky na závod Le Mans Series, který se letos premiérově představí na Masarykově okruhu v Brně, jsou v prodeji. Automotodrom Brno první sérii vstupenek uvolnil ve čtvrtek ve speciální valentýnské sérii s padesátiprocentní slevou, řekl mluvčí okruhu Jiří Smetana. Plnohodnotná třídenní vstupenka nyní stojí 500 korun, v přímém prodeji bude za tisícikorunu. Její držitelé se podle Smetany dostanou na všechny otevřené přírodní tribuny, na sedadlové tribuny T3 a T5 a především do paddocku přímo do zákulisí závodních týmů.

"Při závodech Le Mans Series je díky délce závodu a velkému počtu vozů paddock neustále plný a překypující životem. Pro automobilového fanouška to bude určitě kromě samotného závodu největší atrakce," tvrdí sportovní ředitel automotodromu Miroslav Bartoš.

Prodej probíhá prostřednictvím nového on-line systému automotodromu, který využívá systém e-ticketů, které si fanoušci sami doma vytisknou. "Pro ty, kteří chtějí dát vstupenky jako dárek, jsou na našich webových stránkách ke stažení dárkové certifikáty. Ty jsou dostupné okamžitě, fanoušci tedy nemusí čekat, až jim dojde do mailu e-ticket, nebo se spoléhat na poštu jako v předchozích letech," upozornil marketingový ředitel závodiště Michal Klouda.

Vstupenky s padesátiprocentní slevou je možné objednávat do 29. února.

Závod Le Mans Series stojí na tradici legendárního čtyřiadvacetihodinového závodu ve Francii. Na dráze se utkávají otevřené speciály třídy LMP2 a také oblíbené vozy specifikace GT. Návštěvníci se tak mohou těšit na supersporty Lamborghini, Ford GT, Corvette, Ferrari a další. Vrcholem závodního víkendu je šestihodinový vytrvalostní závod, během kterého hraje velkou roli i práce techniků v boxech a taktika týmů.

Závod Le Mans Series se na Masarykově okruhu letos pojede od 7. do 9. září.

Jiří Nováček, ilustrační foto: brnocircuit.cz

Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit