OREA Wellness Hotel Santon – Váš partner ve městě a v přírodě

Důležité je vykročit tím správným směrem, nevybrat si jednoduchou cestu, neboť ty složité nás posilují a nutí k vynikajícím výkonům. Vypadá to nelehce, stojíte-li na počátku, ale spokojenost našich hostů je pro hotelový tým již čtvrt století nejlepší motivací a odměnou.

santon-01

OREA Wellness Hotel Santon, který naleznete na břehu brněnského přehradního jezera, je ideálním místem pro netradiční i tradiční firemní akce, rodinnou dovolenou nebo únik ze všedních dnů.

U nás naleznete atmosféru uvolnění a krásný dotek přírody navíc. Hotel Santon nabízí ideální symbiózu pro cestovní i konferenční ruch, přátelská setkání i odpočinek.

Pro firmy nabízíme tradiční i alternativní způsoby tvorby konferenčních akcí.

Hledáte vhodné místo pro pořádání vaší akce? Chcete uspořádat školení, konferenci, prezentaci nového produktu či setkání s klienty? Náš cíl je vždy stejný – nabídnout vám dokonalý servis! Kvalitní jídlo, bezchybnost služeb a osobní přístup jsou samozřejmostí. Dokážeme poradit s volbou a skladbou jídla a nápojů tak, aby odpovídaly vašim přáním, vašemu rozpočtu, nepostrádaly originalitu a dobře ladily s „událostí", která se právě odehrává. Nejen gurmánům umožníme v hotelové restauraci ochutnat jídla uvařená ze špičkových čerstvých surovin místních regionálních farmářů a výrobců. Jídla jsou připravena z čerstvých domácích produktů, zakoupených přímo od těch, kteří je pěstují či vyrábějí a také prodávají na námi pořádaných nejúspěšnějších farmářských trzích v Brně.

Provozovat můžete i nejrůznější sportovní aktivity v blízkém okolí hotelu, na souši i ve vodě. Zapůjčíme vám kolo (k dispozici máme i elektrokola) k projížďce kolem přehradního jezera a můžete jít se svým čtyřnohým přítelem na dlouhou procházku do okolních lesů. Santon je totiž Pets Friendly a naleznete u nás i domácí kuchyni pro psy. Posílí vás chůze s holemi v okolní přírodě a romantická projížďka parníkem rozpustí nahromaděný stres a napětí. U nás můžete posnídat třeba v trávě na louce u hotelu nebo na vyhlídkové terase, která vám nabídne kouzelný výhled na hladinu přehradního jezera.

Naše hotelové wellness procedury vám dodají energii do dalších dní. U nás najdete blahodárný saunový svět se čtyřmi druhy saun, relaxační bazén, příjemné uklidňující masáže, zážitkový whirlpool i posilující a léčivou oxyterapii.

OREA Wellness Hotel Santon – Přijdete jako host a odejdete jako přítel


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...