Hejtman jednal o pomoci brněnskému Klokánku

Brno, 4. května 2013 - V pátek 3. května proběhlo klíčové jednání hejtmana Michala Haška s Marií Vodičkovou předsedkyní Fondu ohrožených dětí - občanského sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem a ředitelkou brněnského Klokánku Lenkou Malhockou. Jednání se uskutečnilo v prostorách tohoto dětského zařízení v Brně - Líšni.

michal-hasek-klokanek-brno

Jihomoravský hejtman, který navštívil brněnskou pobočku Klokánku společně s členem Rady JMK Markem Šlapalem, nabídl finanční výpomoc tomuto zařízení pro ohrožené děti, tak, aby bylo možné vyřešit akutní problémy týkající se dalšího provozu brněnského Klokánku, které byly způsobeny přístupem ministerstva práce a sociálních věcí. Tato pomoc byla přislíbena navzdory skutečnosti, že se nejedná o zařízení, jehož provoz by jakýmkoliv způsobem závisel na přístupu krajské samosprávy.

Michal Hašek předal předsedkyni Fondu ohrožených dětí Marii Vodičkové také nejrůznější dárky pro všechny děti, které mají v péči pracovnice brněnské pobočky Klokánku.

Zdroj a foto: JMK


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...