Festival Čarodějáles 2015 zahájil předprodej za výhodné ceny!

Brno, 9. února 2015 - Již osmý ročník Brno City Rock Festivalu ČARODĚJÁLES, který rozpálí brněnské publikum 30. dubna na Riviéře, zahájil předprodej vstupenek za zvýhodněné ceny v sítích TICKETPRO, TICKETSTREAM, na portálu GoOut.cz a ve všech obvyklých předprodejích.

Místem konání zůstává tradiční přírodní areál Riviéra v Brně - Pisárkách, který však vzhledem k rekonstrukci části prostoru tentokrát pořadatelům neumožní postavit tři pódia. Program bude tedy probíhat na dvou rovnocenných střídajících se scénách. Line up je tak sice co do kvantity oproti minulosti poněkud zúžen, kvalitou však naopak přináší vrchol dosavadní historie festivalu.

Shodou okolností i letos dorazí hlavní headliner ze Švédska - po loňských úžasných THE HIVES jsou to jejich o něco mladší kolegové vycházející taktéž z garážového punku, míchající ho ovšem s vlivem britských kytarovek  - ROYAL REPUBLIC. Jejich strhující energickou show vloni ocenili návštěvníci festivalu ROCK FOR PEOPLE, letos vyprodali pražskou Lucernu.

V rámci Čarodějálesu 2015 proběhne světová premiéra speciálního setu cover verzí rockových megahitů věhlasné formace VOJTĚCH DYK & B SIDE BAND, určeného jen pro několik největších letních festivalů! Po čtyřech  letech se vrátí HORKÝŽE SLÍŽE, u nás ještě populárnější než v rodném Slovensku, špičkovými zástupci tuzemské scény budou TATA BOJS, odlehčení a pohodu přinesou MIG 21, čarodějnou atmosféru opět po dvou letech dotvoří gothic rockové ikony XIII.STOLETÍ.

Z Anglie přiletí THE FEUD (vloni ROCK FOR PEOPLE a GRAPE festival), z Německa PUSSY CON CARNE, výbušnou směsí reggae a world music festival jistě roztančí  mezinárodní sestava UNITED FLAVOUR, příležitost dostanou neuvěřitelně suverénní zástupci nejmladšího tuzemského dorostu DOCTOR VICTOR (druzí ve finále prestižní celosvětové soutěže kapel The Global Battle of the Bands.) a taktéž zářící kometa české klubové scény, trash rock´n´rolloví HENTAI CORPORATION. Účast na festivalu si opět vysoutěží mladá začínající kapela v kláních STAROBRNO ROCK BATTLE čili METREM NA ČARODĚJÁLES probíhajících od ledna do dubna v klubu Metro Music Bar.

I tak už jistě stojí za to zajít do předprodejů, protože do konce ledna je cena vstupenek pouhých 390,- Kč – a potom se postupně bude zvedat.

Vstupné:

  • od 1.2.2015: 490,- Kč
  • od 1.4.2015: 590,- Kč                                                                                                            
  • na místě: 690,- Kč

Předprodej v sítích TICKETPRO, TICKETSTREAM, GoOut.cz a v obvyklých brněnských předprodejích. Z důvodu rekonstrukce části areálu má letos prostor omezenou kapacitu, proto pořadatelé doporučují pořídit si vstupenky co nejdříve.

FESTIVAL ČARODĚJÁLES 30. 4. 2015 – BRNO – RIVIÉRA
Začátek 14.30. Areál se otevírá ve 14.00
www.carodejales.cz


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akce

Žádné události