Na festivalu Moravské hrady.cz na hradě Veveří vás čeká i pivní nebe

Brno, 8. srpna 2013 – Zahajovacím karnevalovým večírkem začne v pátek 9. srpna na hradě Veveří nedaleko Brna letní hudební festival Moravské hrady.cz. Hlavní program se spoustou špičkových hudebních skupin bude pokračovat v sobotu. Partnerem populárního festivalu je už léta značka Starobrno, která návštěvníkům nabídne také atraktivní adrenalinovou zábavu.

hrad-veveri-brno-krystof-turek

„Našeho tradičního partnerství na Moravských hradech.cz si velmi vážíme a každoročně se pro návštěvníky snažíme vymyslet nějakou speciální atrakci. Letos je pozveme do pivního nebe. Všem nad hlavami totiž bude létat na laně uvázaný speciální balón, který pasažérům zprostředkuje desetiminutový adrenalinový zážitek. Moravské hrady mají všichni rádi: festival vloni navštívilo celkem 22 000 lidí, kteří ke skvělé muzice vypili 340 hektolitrů našeho piva,“ uvedla Silvie Jacquesová, která má za pivovar Starobrno tuto akci na starosti.

Zábava začne už v pátek zahajovacím karnevalem, kdy každý návštěvník, který přijde v masce, získá malý dárek. „Nejoriginálnější, nejhezčí, nejujetější, nejkrásnější a nejšílenější“ maska ze všech pak dostane zvláštní cenu. Kromě toho v pátek na Veveří zahrají populární kapely Mňága a Žďorp, Koblížci a MIG 21.

Hlavní hudební program na dvou hudebních pódiích začíná v sobotu od 11.30 hodin, celý areál ale bude otevřen už o hodinu dříve. V průběhu odpoledne a večera se zde vystřídá celá řada nejpopulárnějších skupin i interpretů – Mandrage, Monkey Business, Nigtwork, Kryštof, Wohnout, Tomáš Klus, Aneta Langerová a další.

Návštěvníci si mohou zdarma prohlédnout i hrad, a to nejen Veveří, ale všechny ty, kde se festival koná. V následujících týdnech budou festival hostit Hradec nad Moravicí (16. - 17. 8.) a Bouzov (30. – 31. 8.).

(red), ilustrační foto: Kryštof Turek


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události