Na festivalu Moravské hrady.cz na hradě Veveří vás čeká i pivní nebe

Brno, 8. srpna 2013 – Zahajovacím karnevalovým večírkem začne v pátek 9. srpna na hradě Veveří nedaleko Brna letní hudební festival Moravské hrady.cz. Hlavní program se spoustou špičkových hudebních skupin bude pokračovat v sobotu. Partnerem populárního festivalu je už léta značka Starobrno, která návštěvníkům nabídne také atraktivní adrenalinovou zábavu.

hrad-veveri-brno-krystof-turek

„Našeho tradičního partnerství na Moravských hradech.cz si velmi vážíme a každoročně se pro návštěvníky snažíme vymyslet nějakou speciální atrakci. Letos je pozveme do pivního nebe. Všem nad hlavami totiž bude létat na laně uvázaný speciální balón, který pasažérům zprostředkuje desetiminutový adrenalinový zážitek. Moravské hrady mají všichni rádi: festival vloni navštívilo celkem 22 000 lidí, kteří ke skvělé muzice vypili 340 hektolitrů našeho piva,“ uvedla Silvie Jacquesová, která má za pivovar Starobrno tuto akci na starosti.

Zábava začne už v pátek zahajovacím karnevalem, kdy každý návštěvník, který přijde v masce, získá malý dárek. „Nejoriginálnější, nejhezčí, nejujetější, nejkrásnější a nejšílenější“ maska ze všech pak dostane zvláštní cenu. Kromě toho v pátek na Veveří zahrají populární kapely Mňága a Žďorp, Koblížci a MIG 21.

Hlavní hudební program na dvou hudebních pódiích začíná v sobotu od 11.30 hodin, celý areál ale bude otevřen už o hodinu dříve. V průběhu odpoledne a večera se zde vystřídá celá řada nejpopulárnějších skupin i interpretů – Mandrage, Monkey Business, Nigtwork, Kryštof, Wohnout, Tomáš Klus, Aneta Langerová a další.

Návštěvníci si mohou zdarma prohlédnout i hrad, a to nejen Veveří, ale všechny ty, kde se festival koná. V následujících týdnech budou festival hostit Hradec nad Moravicí (16. - 17. 8.) a Bouzov (30. – 31. 8.).

(red), ilustrační foto: Kryštof Turek


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Červen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  3  4  5
  6  7101112
1314151719
2021222324
27282930   
Nejbližší akce

Žádné události