Mezinárodní stepařský festival v Brně odstartuje již tento pátek

Brno, 16. dubna 2013 - Jihomoravská metropole bude koncem dubna již počtvrté hostit Mezinárodní stepařský festival Brno 2013. Pozvanými hosty jsou světové špičky – několikanásobní mistři světa ve stepu ze Švýcarska, ukrajinský mistr světa či úřadující juniorská mistryně ve stepu Kateřina Fialová. Festival vyvrcholí Velkou stepovou show v neděli 28. dubna v Divadle Bolka Polívky.

mezinarodni-steparsky-festival-brno-2013

Čtvrtý ročník festivalu nabídne oproti předešlým letům bohatší program. Kromě tradičních účastníků festivalu, několikanásobných mistrů světa ve stepu Costela a Dorela Surbeck přijede úřadující mistr světa ve stepu Oleksandr Ostanin.

Festival bude zahájen v pátek 19. dubna na prostranství před Místodržitelským palácem, kdy na jednom místě pod širým nebem zastepuje více než 50 stepařů! Mezi 19. až 28. dubnem pak proběhne bezmála desítka akcí spojených právě se stepem a opět je na co se těšit.

Za všechny akce jmenujme stepařský jam v doprovodu OK Vocal a bubeníků Emila & Jakuba, lekci stepu pro veřejnost zdarma či přednášku o historii stepu. Na závěr se ve velkolepém nejen stepařském vystoupení v Divadle Bolka Polívky představí stepové špičky ze zahraničí, pořádající Taneční studio NO FEET, Taneční studio Andrea Praha a další.

Foto: archiv organizátorů


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...