Premiérový hudební festival Monte Bú openair slibuje nabitý program

Brno, 19. července 2012 - Hudební festival Monte Bú openair se uskuteční již v pátek 27. července na baseballovém hřišti Techniky Brno na Kraví hoře. Letošní první ročník načne novou tradici hudebního veselí v centru Brna. Celý program začíná od 16:00 a všichni tancechtiví lidé se budou moci bavit až do večerních hodin.

Publikum-koncert-01

Jako hlavní překvapení zazní letos na festivalu Airfare. „Jsme velice rádi, že se nám podařilo získat tuto skvělou kapelu. Věřím, že budou všichni návštěvníci spokojeni,“ dodává hlavní organizátor festivalu, Jiří Maršálek. Zajímavou novinkou tohoto prvního festivalu je nejen kvalita vystupujících, ale celkový komfort, který nabídli organizátoři všem návštěvníkům: „Navíc ti nejrychlejší obdrží welcome drink zdarma,“ usmívá se Maršálek.

A proč vznikla myšlenka mít takovouto akci přímo v Brně uprostřed prázdnin?„Akce tohoto druhu v Brně jednoznačně chyběla - přes prázdniny probíhají především několikadenní festivaly a to zejména v okolí Brna, téměř nic však přímo v centru. Zároveň se letos vůbec poprvé naskytla možnost uspořádat akci na baseballovém hřišti na Kraví hoře, což považuji za tak lákavou lokalitu, že by byl hřích příležitosti nevyužít.  A v neposlední řadě jsme měli za cíl dát dohromady zajímavé, neoposlouchané a progresivní kapely, které si najdou cestu ke každému hudebnímu fanouškovi, což se nám, myslím, povedlo," dodává Maršálek.

Slova hlavního organizátora podtrhuje připravený line-up – The Hydes, Model Bazaar, The Paranoid nebo Hysterical Naked. Zejména posledně jmenovaný band slibuje velmi zajímavou rockovou zábavu a skvělé představení. Celkově se na historicky prvním openairu v srdci Brna čeká okolo pěti set návštěvníků, a pokud se celá akce povede a návštěvníci budou dle očekávání spokojeni, organizátoři slibují, že tuto tradici udrží a případně rozvedou.

(red), ilustrační foto: Kryštof Turek


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události