Premiérový hudební festival Monte Bú openair slibuje nabitý program

Brno, 19. července 2012 - Hudební festival Monte Bú openair se uskuteční již v pátek 27. července na baseballovém hřišti Techniky Brno na Kraví hoře. Letošní první ročník načne novou tradici hudebního veselí v centru Brna. Celý program začíná od 16:00 a všichni tancechtiví lidé se budou moci bavit až do večerních hodin.

Publikum-koncert-01

Jako hlavní překvapení zazní letos na festivalu Airfare. „Jsme velice rádi, že se nám podařilo získat tuto skvělou kapelu. Věřím, že budou všichni návštěvníci spokojeni,“ dodává hlavní organizátor festivalu, Jiří Maršálek. Zajímavou novinkou tohoto prvního festivalu je nejen kvalita vystupujících, ale celkový komfort, který nabídli organizátoři všem návštěvníkům: „Navíc ti nejrychlejší obdrží welcome drink zdarma,“ usmívá se Maršálek.

A proč vznikla myšlenka mít takovouto akci přímo v Brně uprostřed prázdnin?„Akce tohoto druhu v Brně jednoznačně chyběla - přes prázdniny probíhají především několikadenní festivaly a to zejména v okolí Brna, téměř nic však přímo v centru. Zároveň se letos vůbec poprvé naskytla možnost uspořádat akci na baseballovém hřišti na Kraví hoře, což považuji za tak lákavou lokalitu, že by byl hřích příležitosti nevyužít.  A v neposlední řadě jsme měli za cíl dát dohromady zajímavé, neoposlouchané a progresivní kapely, které si najdou cestu ke každému hudebnímu fanouškovi, což se nám, myslím, povedlo," dodává Maršálek.

Slova hlavního organizátora podtrhuje připravený line-up – The Hydes, Model Bazaar, The Paranoid nebo Hysterical Naked. Zejména posledně jmenovaný band slibuje velmi zajímavou rockovou zábavu a skvělé představení. Celkově se na historicky prvním openairu v srdci Brna čeká okolo pěti set návštěvníků, a pokud se celá akce povede a návštěvníci budou dle očekávání spokojeni, organizátoři slibují, že tuto tradici udrží a případně rozvedou.

(red), ilustrační foto: Kryštof Turek


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...