Živě na Jedničce – každé všední odpoledne na ČT1

Brno, 2. ledna 2012 - Odpolední servis informací, zajímavostí, pozvánek, hudby i vzdělávání nabídne divákům ČT1 nový lifestylový pořad Živě na Jedničce. Každý všední den od 14 hodin do půl páté jim moderátoři brněnského a ostravského studia České televize nabídnou také tipy na kulturní, společenské nebo sportovní akce, soutěže, besedy se známými osobnostmi a spoustu atraktivních témat.

zive-na-jednicce

Nový pořad startuje už v pondělí 2. ledna 2012 z Brna. Provázet jím budou moderátoři Monika Brindzáková a Honza Musil.
„Chceme diváky bavit, informovat je. Jednoduše řečeno, nabídnout jim takový proud zajímavostí, který jim pomůže strávit odpoledne aktivně, i když u televizních obrazovek,“ říká dramaturgyně Televizního studia Brno České televize Zuzana Malegová. „Najdou nás také na webu i na facebooku, mohou s námi soutěžit, uvítáme jejich tipy a náměty.“

Dramaturgie slibuje zajímavé seriály k nejrůznějším tématům, například kurzy focení, domácí cvičení a mnohé další. Věci dosud nevídané se prý v televizním studiu odehrají při prezentacích hobby všeho druhu, při kterých se diváci ledacos přiučí. Hned začátkem ledna se mezi hosty objeví například moderátoři AZ-kvízu Eva Machourková a Aleš Zbořil, herec Roman Skamene, režisér Ondřej Kepka, pěvkyně Andrea Kalivodová a zpěvák Václav Neckář.

První dva lednové týdny připravuje Živě na Jedničce brněnské televizní studio, v druhé polovině měsíce se bude vysílat z Ostravy, odkud pořad moderují Gabriela Lefenda a Petr Rajchert. Od 30. ledna se budou ve vysílání obě studia střídat pravidelně po týdnu.

(red), foto: ČT


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události