Živě na Jedničce – každé všední odpoledne na ČT1

Brno, 2. ledna 2012 - Odpolední servis informací, zajímavostí, pozvánek, hudby i vzdělávání nabídne divákům ČT1 nový lifestylový pořad Živě na Jedničce. Každý všední den od 14 hodin do půl páté jim moderátoři brněnského a ostravského studia České televize nabídnou také tipy na kulturní, společenské nebo sportovní akce, soutěže, besedy se známými osobnostmi a spoustu atraktivních témat.

zive-na-jednicce

Nový pořad startuje už v pondělí 2. ledna 2012 z Brna. Provázet jím budou moderátoři Monika Brindzáková a Honza Musil.
„Chceme diváky bavit, informovat je. Jednoduše řečeno, nabídnout jim takový proud zajímavostí, který jim pomůže strávit odpoledne aktivně, i když u televizních obrazovek,“ říká dramaturgyně Televizního studia Brno České televize Zuzana Malegová. „Najdou nás také na webu i na facebooku, mohou s námi soutěžit, uvítáme jejich tipy a náměty.“

Dramaturgie slibuje zajímavé seriály k nejrůznějším tématům, například kurzy focení, domácí cvičení a mnohé další. Věci dosud nevídané se prý v televizním studiu odehrají při prezentacích hobby všeho druhu, při kterých se diváci ledacos přiučí. Hned začátkem ledna se mezi hosty objeví například moderátoři AZ-kvízu Eva Machourková a Aleš Zbořil, herec Roman Skamene, režisér Ondřej Kepka, pěvkyně Andrea Kalivodová a zpěvák Václav Neckář.

První dva lednové týdny připravuje Živě na Jedničce brněnské televizní studio, v druhé polovině měsíce se bude vysílat z Ostravy, odkud pořad moderují Gabriela Lefenda a Petr Rajchert. Od 30. ledna se budou ve vysílání obě studia střídat pravidelně po týdnu.

(red), foto: ČT


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...