Jenna G bude hvězdou vánoční Break4Beats na Flédě

Brno, 14. prosince 2011 — V pátek 16. prosince proběhne na Flédě vánoční edice party Break4Beats. Hlavní hvězdou večera bude britská zpěvačka Jenna G, která vystoupí společně s projektem Artificial Intelligence. Mimořádným hostem bude pak brazilský DJ a producent XRS. Na prosincové Break4Beats vystoupí jeden z klenotů britské klubové scény, producentka, textařka, moderátorka, herečka a zpěvačka Jenna G, jejíž hlas můžete znát ze skladeb jako In Love (feat. Chase & Status), On The Run (feat. The Qemists) nebo z vln BBC Radio 1xtra. Naposledy na sebe upozornila hitem Flood of Emotions, na kterém pracovala s producentem D1.

b4b_jenna_g

Tato dračice z Manchesteru doprovodí svým zpěvem dvoučlenný d‘n’b projekt Artificial Intelligence (krátce A.I.) stojící za takovými peckami jako Uprising, Desperado, Bloodlines či Unforgettable (feat. Jenna G). Hvězdnou trojici doplní XRS, brazilský DJ, producent a blízký kolega DJe Markyho, s nímž spolupracoval např. na nesmrtelné skladbě LK (feat. Stamina MC). XRS letos slaví 15 let svého působení na d‘n‘b scéně a Break4Beats mu v tom ráda napomůže.

Na Break4Beats dále zavítají dva projekty ze severní Moravy, a to No Money a Local Heroes, ke kterým se přidají domácí DJs Sayko (Redrum) a Musicant (Pohon). V rámci Breakmatch stage zahraje Mystique (Redrum) a tři zástupci Pohon crew, jmenovitě Yak, Marcco a Kotlyk. Jako VJ se opět představí Visualisation S¥P.

Break4Beats feat. Jenna G & Artificial Intelligence, XRS
Místo: klub Fléda, Štefánikova 24, Brno
Datum: 16. 12. 2011
Start: 21:00 hod.
Vstupné: 180 Kč (předprodej) / 220 Kč (na místě)
Main stage: Jenna G & A.I. (V Recordings / UK), XRS (Good Looking rec. / BRA), No Money (Citrus rec.), Sayko (Redrum), Local Heroes (Deafmuted rec. / OMC), Musicant (Pohon)
Breakmatch stage: Mystique (Redrum), Yak, Marcco, Kotlyk (Pohon)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...