Pavel Šporcl a cikánská cimbálovka vyrážejí na turné se symfonickým orchestrem

Brno, 25. listopadu 2011 - Veleúspěšný projekt českého houslisty Pavla Šporcla Gipsy way, který spojuje Šporclovu virtuozitu s živelností a osobitým umem vynikající slovenské cimbálovky Romano Stilo Ensemble, se koncem letošního roku vrátí na česká pódia spolu se symfonickým orchestrem. V rámci turné zamíří virtuos s nezaměnitelnými modrými houslemi i do Brna, kde se představí 28. listopadu v 19 hodin v Janáčkově divadle. 

Pavel-sporcl-modre-housle

Nové turné Pavla Šporcla Gipsy way – orchestral tak naváže na to nejlepší, co český houslový virtuóz předvedl spolu s mistry cikánské cimbálovky na 150 koncertech v České republice, na Slovensku, v Německu, Anglii, Švýcarsku či v Rusku. Účinkovat kromě Šporcla bude i cikánská cimbálová kapela Romano Stilo Ensemble a Severočeská filharmonie Teplice, a to pod taktovkou dirigenta Františka Drse.

Vstupenky můžete objednat v síti Ticketportal, cena vstupenek: 550, 620, 680 a 750 Kč.

(red), foto: Petr Vokurek


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...