Miro Žbirka vyráží na podzimní turné, to odstrartuje v Brně

Praha, 17. října 2011 (MEDIAFAX) - Koncertní turné zpěváka Mekyho Žbirky v doprovodu symfonického orchestru Capella Istropolitana odstartuje v pondělí v Janáčkově divadle v Brně. Informovala PR manažerka Johana Turnerová. Meky Žbirka dokončil nové CD v doprovodu symfonického orchestru Capella Istropolitana, které fanouškům představí na podzimním turné, jež nese název Miro Žbirka Symphonic Tour 2011. Žbirka a symfonický orchestr vystoupí pod taktovkou Adriana Kokoše.

Miro-Zbirka

Aktuálně dokončená deska vychází v říjnu a obsahuje Žbirkovy nejznámější skladby v netradičních úpravách. Mezi hity nechybí například Balada o poľných vtákoch, Atlantída, Len s ňou, Deny nebo Čo bolí, to prebolí.

"Tyto české koncerty následují velmi úspěšné loňské slovenské turné, na základě kterého vlastně nahrávky na CD vznikly," uvedla Turnerová.

Miro Žbirka Symphonic Tour 2011:

  • 17. října - Brno, Janáčkovo divadlo
  • 26. října - Ostrava, Velký sál Domu kultury
  • 2. listopadu - Plzeň, Synagoga
  • 7. listopadu - Praha, Státní opera Praha
Katerina Vlasáková, foto: www.zbirka.cz

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...