Dobré ráno se bude vysílat z Brněnské přehrady

Brno, 12. května 2011 - Z Brněnské přehrady se přihlásí páteční Dobré ráno s Jedničkou (13. května 2011). Moderátoři Monika Brindzáková a Honza Musil s hosty připomenou divákům České televize nejen pětašedesáté výročí lodní dopravy v Brně, ale mají pro ně i další zajímavá témata.  Pořad začíná v 5:59 a do vysílání ho připravuje Centrum zábavné tvorby brněnského studia.

Dobre-rano

„Živé vysílání Dobrého rána s Jedničkou bude tentokrát doslova na vodě“, říká dramaturgyně Petra Špičková a upřesňuje program: „Vysílat budeme z lodi Lipsko. S dopravním nadšencem a pamětníkem Ivanem Nedělkou a kapitánem Martinem Eclerem zavzpomínáme na počátky lodní dopravy a pozveme na slavnostní křest nové lodi Vídeň.“

Nezůstane ale jen u lodní dopravy. V živém vstupu se diváci vypraví také do vzduchu a zjistí, jestli Blériot inženýra Jana  Kašpara doletí z Pardubic do Prahy stejně jako před sto lety. „Letadlo bude tentokrát pilotovat Peter Mára a jeho let budeme po celé Dobré ráno sladovat,“ doplňuje dramaturgyně pořadu. Po návratu na zem se diváci spolu s policisty na koních přesvědčí, co všechno musejí jejich zvířecí pomocníci umět. Téma to není náhodné, protože už brzy se uskuteční Mezinárodní policejní mistrovství v jezdectví. A úplně nakonec  přijde na řadu ponor pod vodu s potápěči. K tomu všemu bude hrát a zpívat Martin Pošta a jeho kapela Poste restante.


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Červen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  3  4  5
  6  7101112
1314151719
2021222324
27282930   
Nejbližší akce

Žádné události