Provoz na dálnici D1 před Brnem zkomplikovala hromadná nehoda

Brno, 3. dubna 2012 (MEDIAFAX) - Čtyřkilometrová kolona vznikla v úterý během dopoledne u Brna na 210. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu. Po srážce čtyř vozidel hořel kamion, sdělil brněnský policejní mluvčí Pavel Šváb s tím, že místo je jedním pruhem průjezdné. Nehoda se stala před devátou hodinou a zpočátku zablokovala oba jízdní pruhy. "Vytvořila se dlouhá kolona. Později mohla vozidla projet pravým jízdním pruhem," uvedl Šváb.

Nehoda-hasic-vystrihavani-z-auta-KT

Podle hasičů hořel motor jednoho z vozů. "Požár uhasili přítomní hasicím přístrojem před naším příjezdem," řekl operační důstojník hasičů. Informace o příčinách vzniku nehody a výši škody dosud nebyly k dispozici.

Lenka Horáková, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...