Řidič odstavil auto v Husovickém tunelu, neměl benzín ani peníze

Brno, 23. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Policisté řešili odstavené vozidlo v Husovickém tunelu, které bylo bez řidiče a komplikovalo provoz. Hlídka našla sedmadvacetiletého muže na čerpací stanici, avšak na benzín neměl peníze, sdělila ve středu mluvčí brněnských strážníků Denisa Kapitančiková.

prazdna_nadrz-ukazatel250

Vozidlo blokovalo provoz uprostřed tunelu v pravém jízdním pruhu směrem od Tomkova náměstí do Králova Pole. "Auto mělo rozsvícená výstražná směrová světla. Nebylo označené jako překážka, čímž ohrožovalo bezpečnost a plynulost silničního provozu v tunelu," uvedla Kapitančiková.

Hlídka narazila na řidiče u čerpací stanice v Okružní ulici. "Údajně si tam šel pro benzin, ale zjistil, že nemá žádné peníze," dodala mluvčí s tím, že do doby odstranění vozu z tunelu usměrňovali strážníci dopravu.

Lenka Horáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...