František Šudřich se stal výkonným ředitelem společnosti Impera Styl

Brno, 8. prosince 2021 – Novým výkonným ředitelem brněnské developerské společnosti Impera Styl se stal František Šudřich (32). Ten tak ukončil své více než desetileté působení ve společnosti Trikaya, kde zastával pozici obchodního ředitele a byl zodpovědný za přípravu a prodej všech rezidenčních projektů - Bytové domy Neumanka, Ponavia rezidence a další.

Frantisek Sudrich

Zodpovídal také za rekonstrukce obchodních center - OC Futurum Brno a OC Řepy v Praze. Šudřich bude nadále činný v Asociaci brněnských architektů a stavitelů a pod záštitou Impera Styl vydávat pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb.

Společnost Impera Styl je brněnská developerská společnost s 25letou tradicí. Mezi její největší projekty patří například projekty Kamechy, PREMIUM Sadová s 250 byty a více než 70 rodinnými domy, rezidence Milada, bytový dům Triangl a nově také projekt Rezidence Central Park v těsné blízkosti parku Lužánky. „Na pozici výkonného ředitele budu mít na starosti řízení chodu společnosti i vedení jednotlivých developerských projektů po akviziční, realizační i obchodní stránce. Mým cílem je maximálně využít potenciál připravovaných projektů, optimalizovat procesy tak, aby se kolegům na přípravě nové brněnské výstavby lépe pracovalo. A v neposlední řadě také zlepšit povědomí o značce Impera Styl, která realizuje velmi kvalitní bytové stavby,“ uvádí Šudřich.

Ve společnosti Trikaya Šudřich od roku 2014 pravidelně zpracovával analýzy brněnského trhu s byty v novostavbách - nově je bude publikovat pod hlavičkou Impera Styl.

Stále zůstává výkonným členem správní rady Asociace brněnských architektů a stavitelů (ABRAST), kde se věnuje mimo jiné zlepšování spolupráce stavitelů a města Brna a nastavování férových podmínek v oblasti rezidenční výstavby. Aktivně se účastní jednání pracovních skupin brněnského magistrátu, a to zejména v oblasti rozvoje bydlení v Brně.

František Šudřich vystudoval sociologii a mediální komunikaci na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. V posledních letech jej nadchla hra na piano a sklizeň meruněk na výrobu vlastní pálenky.


Související články:
honor 50

Tipy pro péči o váš smartphone

Mnoho lidí považuje mobilní telefon za jeden ze svých nejcennějších věcí. Obsahuje stovky vzpomínek, včetně fotografií, kontaktů, zpráv a dokonce i videí. Je proto důležité vědět, jak se o naše telefony starat, aby vydržely co nejdéle. Smartphony vydrží v průměru dva až tři roky, ale pokud se o ně správně staráte, mohou žít déle. Svůj smartphone můžete chránit před poškozením a smrtí dříve, ne...