RegioJet otevřel novou prodejnu a moderní čekárnu na hlavním nádraží

Brno, 4. července 2018 – RegioJet v letošním roce výrazně posiluje vlakové spojení z Brna do dalších měst v České republice a do zahraničí. Tomu odpovídá i rekordně rostoucí počet cestujících, které přepravuje na trase Praha – Brno a zpět. Jen za první čtvrtletí cestovalo vlaky a autobusy RegioJet mezi Brnem a Prahou téměř tolik cestujících jako v loňském celém prvním pololetí.

regio jet brno hlavni nadrazi

V návaznosti na růst počtu spojů a cestujících ve vlacích RegioJet, které se stávají nejoblíbenějším spojením mezi Brnem a Prahou, posiluje dopravce také svoji přítomnost v Brně na hlavním nádraží. Aktuálně zde otevřel druhé prodejní místo jízdenek a čekárenskou Lounge – nejmodernější prostory pro cestující s jízdenkou na vlaky nebo autobusy RegioJet (odjíždějící z autobusového nádraží Grand). K dispozici je prodej jízdenek na všechny spoje RegioJet a RegioJet Lounge je denně otevřena od 5:30 do 20:15 hodin.

„Stáváme se postupně nejpopulárnějším dopravcem pro cesty obyvatel a návštěvníků Brna do Prahy, Vídně či Bratislavy. To mu odpovídá také budování nových čekárenských a prodejních prostor na brněnském hlavním nádraží. Již brzy nabídneme cestujícím další nové vlakové spoje RegioJet“, říká Radim Jančura, majitel společnosti.

Od začátku června rozšířil RegioJet provoz vlaků mezi Prahou, Brnem a Vídní a to tak, že nově pojedou všechny spoje každý den a to včetně neděle. Od září 2018 pak přibude nový pár spojů na trase Praha – Brno – Břeclav – Bratislava a zpět. Celkem tedy RegioJet bude denně vypravovat mezi Brnem a Prahou 10 spojů v každém směru, mezi Brnem a Bratislavou a Brnem a Vídní to pak budou na každé trase 4 spoje v každém směru.

Od změny jízdního řádu v prosinci 2018 plánuje RegioJet další novinku. Přímé vlakové spojení Brna s Českými Budějovicemi, Táborem a Českým Krumlovem. Přímý vlakový spoj pojede denně ráno z Brna přes Prahu na jih Čech a v odpoleně / večerních hodinách pak pojede vlak v opačném směru. Spojení z Brna na jih Čech přes Prahu nabídne díky rekonstruovaným koridorům srovnatelně rychlou cestu – navíc nesrovnatelně vyšší kvalitu cestování s plným servisem RegioJet než stávající trmácení se rychlíkem přes Jihlavu.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN