Začínajícím podnikatelem roku se stal Oliver Dlouhý, zakladatel Kiwi.com

Brno, 3. března 2018 – Oliver Dlouhý, zakladatel a CEO společnosti Kiwi.com, celosvětového online vyhledávače a prodejce letenek a služeb pro cestovatele, vyhrál prestižní ocenění EY Začínající podnikatel roku 2017 v České republice.

oliver dlouhy ceo kiwi

Oliver Dlouhý, zakladatel a CEO společnosti Kiwi.com, získal titul EY Začínající podnikatel roku 2017 pro Českourepubliku, a to díky fenomenálnímu růstu Kiwi.com, které se řadímezi historicky nejúspěšnější české start-upy s globálním dosahem a zákazníky pocelém světě. Obrat společnosti Kiwi.com za posledních pět let vzrostl o 15 000 % a v roce 2017 dosáhl obratu 17,7 miliard korun.

Společnost EY, globální lídr v oblasti auditorských, daňových, transakčních a poradenských služeb, spustila tuto soutěž s cílem vyznamenat nejúspěšnější a inovativní podnikatele. Ocenění EY Začínající podnikatel roku je udělováno podnikatelům, kteří v době jejich účasti v soutěži nedosáhli věku 30 let, nebo celková doba jejich podnikatelské činnosti nepřesahuje pět let.

„Velmi mě těší získané ocenění EY Začínající podnikatel roku 2017 i umístnění v celonárodním finále soutěže EY Podnikatel roku. Je to velké uznánínejen pro mě, ale imé kolegy za práci, kterou jsme za posledních 5 let v Kiwi.com odvedli. Když jsem začínal, nikdy jsem si nemyslel, že se z malého týmu rozrosteme na 1 700 zaměstnanců po celém světě. Všechna ocenění, která získáváme, jsou zásluhou týmové práce a úsilí, v nížhraje každý člendůležitou roli,“ řekl Oliver Dlouhý.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...