Brněnský výrobce vzduchotechniky OKA Vent posiluje export a bude nabírat

Brno/Milano, 24. března 2016 - Úspěšná obchodní jednání a dohodnuté kontrakty ve výši 17 milionů korun na právě skončeném milánském strojírenském veletrhu MCE 2016 Mostra Convegno Expocomfort potvrzují rostoucí exportní aktivity brněnské společnosti OKA Vent. Celkový podíl objemu exportu firmy překročí 50 % jak v objemu financí, tak dodávaných produktů.

oka vent

„Pracovní setkání na milánském veletrhu potvrdila zájem o naše výrobky v nových zemích, zejména Francii, Slovensku a Holandsku a zvýšila budoucí export do zemí, do kterých již vyvážíme.“ komentuje Ondřej Mach, ředitel akciové společnosti OKA Vent, a dodává: „Milánský veletrh také potvrdil naše plánované investice do rozšíření výroby.“

Společnost OKA Vent v současnosti vyváží do Německa, Švýcarska a Rakouska. V následujícím období firma plánuje další investice do technologické základny a strojního vybavení ve výši 10 milionů korun a rozšíření pracovních míst. Vzniknou tak nová místa nejen pro dělnické profese ale i pro řadu technických pracovníků.


Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.