KAROSERIA a.s. se stala součástí dealerské sítě TMH CZ

Brno, 10. září 2014 - Rok 2014 je ve znamení důležité změny v přístupu k trhu ze strany Toyoty Material Handling. Česká pobočka Toyoty pokročila v budování nepřímého obchodního kanálu, který je příslibem ještě lepší dostupnosti produktů a služeb Toyota & BT širšímu okruhu zákazníků v mnoha regionech Čech i Moravy.

Karoseria as soucasti tmh cz

Dealerský koncept je osvědčenou formou vytváření prodejní a servisní sítě, který Toyota úspěšně praktikuje v mnoha evropských zemích, a s jehož pomocí chce dosáhnout výrazně vyššího pokrytí trhu. V rozvíjení spolupráce s dalšími smluvními dealery bude pokračovat i nadále.

Jedním z vybraných partnerů je i společnost KAROSERIA a.s., která má dlouholetou tradici v automobilovém průmyslu a představuje pro mnoho firem v moravském regionu spolehlivého partnera v oblasti manipulační techniky. Koncem roku 2013 se stala tato společnost partnerem společnosti Toyota Material Handling CZ s.r.o. s výhradní nabídkou veškeré manipulační techniky zn. Toyota a BT, jakož i služeb pronájmu a servisu.

Stávající zákazníci mohou být v klidu, protože služby servisu firmy KAROSERIA a.s. zůstávají ve stejném rozsahu jako doposud, naopak jejich šíře dostane nový rozměr. „Jsme si jisti, že nový trend spolupráce přinese klientům nová a zajímavá řešení, která ocení“, řekl Jan Klimeš, vedoucí střediska OTS manipulační technika, KAROSERIA, a.s.

Karoseria soucasti holdingu tmh cz brno

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...