KAROSERIA a.s. se stala součástí dealerské sítě TMH CZ

Brno, 10. září 2014 - Rok 2014 je ve znamení důležité změny v přístupu k trhu ze strany Toyoty Material Handling. Česká pobočka Toyoty pokročila v budování nepřímého obchodního kanálu, který je příslibem ještě lepší dostupnosti produktů a služeb Toyota & BT širšímu okruhu zákazníků v mnoha regionech Čech i Moravy.

Karoseria as soucasti tmh cz

Dealerský koncept je osvědčenou formou vytváření prodejní a servisní sítě, který Toyota úspěšně praktikuje v mnoha evropských zemích, a s jehož pomocí chce dosáhnout výrazně vyššího pokrytí trhu. V rozvíjení spolupráce s dalšími smluvními dealery bude pokračovat i nadále.

Jedním z vybraných partnerů je i společnost KAROSERIA a.s., která má dlouholetou tradici v automobilovém průmyslu a představuje pro mnoho firem v moravském regionu spolehlivého partnera v oblasti manipulační techniky. Koncem roku 2013 se stala tato společnost partnerem společnosti Toyota Material Handling CZ s.r.o. s výhradní nabídkou veškeré manipulační techniky zn. Toyota a BT, jakož i služeb pronájmu a servisu.

Stávající zákazníci mohou být v klidu, protože služby servisu firmy KAROSERIA a.s. zůstávají ve stejném rozsahu jako doposud, naopak jejich šíře dostane nový rozměr. „Jsme si jisti, že nový trend spolupráce přinese klientům nová a zajímavá řešení, která ocení“, řekl Jan Klimeš, vedoucí střediska OTS manipulační technika, KAROSERIA, a.s.

Karoseria soucasti holdingu tmh cz brno

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN