TP-LINK otevřel v Brně nové logistické centrum pro ČR a Slovensko

Brno, 10. září 2014 - Společnost TP-LINK, celosvětový dodavatel síťových produktů pro domácnosti a malé firmy, v červenci zprovoznila v Brně nové logistické centrum. To nyní zajišťuje všechny dodávky pro české a slovenské distributory, jež byly dříve řešeny přes polskou pobočku společnosti.

tp link brno logisticke centrum

„Za vznikem centra stojí dlouhodobá snaha o poskytování kvalitních služeb pro všechny distributory společnosti TP-LINK a jejich obchodní partnery,“ říká Martin Rak, Channel Sales Manager společnosti TP-LINK pro ČR a SR.

Jedná se zároveň o další důležitý krok v procesu budování lokální pobočky TP-LINK Czech s.r.o., k jejímuž vzniku došlo v prvním čtvrtletí 2014. Tato pobočka od léta převzala veškerou odpovědnost nejen za logistiku a finance, ale také marketingovou a obchodní podporu zákazníků u nás a na Slovensku. Distribuční síť společnosti TP-LINK zůstává nadále beze změn – v České republice ji zajišťují společnosti ABC Data, AT Computers, Penta, Discomp a i4wifi. Na Slovensku řídí distribuci produktů značky TP-LINK společnosti Agem Computers a eD‘ system Slovakia.

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN