RDPark v Líšni nabídne od léta průmyslové a administrativní prostory

Brno, 11. února 2014 - V průmyslové a obchodní zóně v Líšni, v těsném sousedství areálu Zetor a budoucího centrálního sídla České televize Brno, vyrůstá nový administrativně-průmyslový komplex s názvem RDPark. Ten nabídne obchodně reprezentativní prostory se skladovým a kancelářským zázemím. Dokončení projektu je plánováno v srpnu roku 2014, výše investice dosáhne 140 miliónů Kč.

RDPark brno lisen vizualizace

„Vzhledem k plánovanému oživení lokality výstavbou nového sídla České televize bude tato lokalita atraktivní pro menší i střední podnikatele z Brna a širokého okolí, kteří pro své podnikání preferují sídlo přímo ve městě a ne na jeho okraji. Podobný projekt zatím v Brně chybí, proto věřím, že bude mít úspěch a brzy si najde své nájemce,“ říká Robert Konrád, projektový manažer společnosti RDPark, která je developerem projektu.    

RDPark bude tvořen dvěma halami s celkovou užitnou plochou 3 600 m2. Mohou být využity jak pro skladování, tak i pro výrobu. V areálu se nachází také čtyřpatrová administrativní budova, která disponuje 2 310 m2 kancelářských ploch a showroomem.

„Poloha parku nabízí výbornou dopravní dostupnost. Přímo před areálem se nachází zastávka MHD,  dobré je i napojení na dálnice D1 a D2 umožňující rychlé spojení nejen s Prahou a Ostravou, ale také se Slovenskem a Rakouskem. Významným aspektem projektu je jeho nízkoenergetický koncept, který garantuje nižší provozní náklady a tedy významnou úsporu oproti starším projektům obdobného charakteru,“ dodává Jakub Holec, jednatel společnosti 108 AGENCY, která bude prostory v exkluzivním zastoupení nabízet k pronájmu.

(red)


Související články: