Hošek Motor otevřel na Vídeňské nový prodejní a servisní areál Mercedes-Benz

Brno, 24. ledna 2014 – Nejmodernější prodejní a servisní centrum automobilky Mercedes-Benz ve střední Evropě a v pořadí již druhý autosalon společnosti Hošek Motor a.s., v Brně otevírá dnes brány svým zákazníkům na Vídeňské ulici. V rámci Dnů otevřených dveří do něj mohou návštěvníci nahlédnout již o tomto víkendu.

Hosek Motor Videnska Brno 01

„Rozhodnutí realizovat v dnešní době investici v objemu 120 milionů Kč nebylo snadné. Síla značky a naše dosavadní úspěchy nakonec rozhodly za nás,“ říká zakladatel společnosti Miroslav Hošek. I přes pokles prodejů trhu osobních a užitkových vozů v roce 2013 souvisejících s ekonomickou krizí vykázala společnost 15% nárůst, navýšila tržní podíl značky v regionu a celkově realizovala prodej více než 650 vozů. „V loňském roce překročily výnosy společnosti 1 mld. korun, letos očekáváme nárůst prodejů až o 15%,“ dodává ředitelka společnosti Andrea Ungerová.

Areál prodejního a servisního centra na Vídeňské vytvoří 50 nových pracovních míst, zpočátku bude zaměstnávat na 20 pracovníků. Celkově má společnost Hošek Motor k dnešnímu dni 120 zaměstnanců.

Hosek Motor Videnska Brno 02

Prodejní a servisní centrum s plochou více než 1500 m²  bude vedle prodeje nových vozů poskytovat standartní mechanické servisní práce na nejmodernějším zařízení, včetně brzdové stolice pro vozy s náhonem 4x4. Měření geometrie bude prováděno laserovou technologií, speciálně vyvinutou pro Mercedes-Benz. Samozřejmostí zůstává plnění klimatizací, motorová diagnostika, seřizování světel včetně poslední generace LED diodového světelného systému, mytí a čištění vozidel.

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN