Hošek Motor otevřel na Vídeňské nový prodejní a servisní areál Mercedes-Benz

Brno, 24. ledna 2014 – Nejmodernější prodejní a servisní centrum automobilky Mercedes-Benz ve střední Evropě a v pořadí již druhý autosalon společnosti Hošek Motor a.s., v Brně otevírá dnes brány svým zákazníkům na Vídeňské ulici. V rámci Dnů otevřených dveří do něj mohou návštěvníci nahlédnout již o tomto víkendu.

Hosek Motor Videnska Brno 01

„Rozhodnutí realizovat v dnešní době investici v objemu 120 milionů Kč nebylo snadné. Síla značky a naše dosavadní úspěchy nakonec rozhodly za nás,“ říká zakladatel společnosti Miroslav Hošek. I přes pokles prodejů trhu osobních a užitkových vozů v roce 2013 souvisejících s ekonomickou krizí vykázala společnost 15% nárůst, navýšila tržní podíl značky v regionu a celkově realizovala prodej více než 650 vozů. „V loňském roce překročily výnosy společnosti 1 mld. korun, letos očekáváme nárůst prodejů až o 15%,“ dodává ředitelka společnosti Andrea Ungerová.

Areál prodejního a servisního centra na Vídeňské vytvoří 50 nových pracovních míst, zpočátku bude zaměstnávat na 20 pracovníků. Celkově má společnost Hošek Motor k dnešnímu dni 120 zaměstnanců.

Hosek Motor Videnska Brno 02

Prodejní a servisní centrum s plochou více než 1500 m²  bude vedle prodeje nových vozů poskytovat standartní mechanické servisní práce na nejmodernějším zařízení, včetně brzdové stolice pro vozy s náhonem 4x4. Měření geometrie bude prováděno laserovou technologií, speciálně vyvinutou pro Mercedes-Benz. Samozřejmostí zůstává plnění klimatizací, motorová diagnostika, seřizování světel včetně poslední generace LED diodového světelného systému, mytí a čištění vozidel.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...