Ocenění za nejefektivnější reklamu získala brněnská Ogilvy&Mather Morava

Brno, 26. listopadu 2013 - Brněnská agentura Ogilvy&Mather Morava dosáhla mimořádného úspěchu, když poprvé ve své historii a jako první moravská agentura získala ocenění v soutěži o nejefektivnější reklamu Effie 2013. S kampaní Tantum Verde - Rituály, kterou připravila a realizovala pro farmaceutickou společnost Medicom International, získala v konkurenci 64 přihlášených projektů bronz v kategorii “Spotřební zboží”.

OgilvyMatherMorava EFFIE 2013

"Když jsme se letos poprvé rozhodli přihlásit do soutěže o nejefektivnější reklamu, nečekali jsme, že hned napoprvé uspějeme. Velmi si proto vážíme získaného uznání a to i s ohledem na to, že se týká právě značky Tantum Verde. Staráme se o ni od jejího uvedení na český trh a výrazně jsme ji dopomohli k vedoucí pozici ve své kategorii,” uvedl Roman Valla, ředitel agentury Ogilvy&Mather Morava.

Tantum Verde zaznamenal v červnu 2013 oproti předchozímu roku nejvyšší nárůst prodejů mezi pěti nejvýznamnějšími značkami v segmentu „Bolest v krku“, a zároveň vykázal největší nárůst prodejů ve sledovaném období i po skončení kampaně. Realizovaná kampaň jednoznačně upevnila pozici Tantum Verde jako jedničky na trhu. Komunikační kampaň obsahující TV spot rituály byla převzata v dalších deseti zemích CEE.

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN