eWay
Helios

JobFair MSV i letos představí nabídky práce v technických oborech

jobfairBrno, 9. října 2013 – Souběžně s Mezinárodním strojírenským veletrhem v Brně se ve čtvrtek 10. října uskuteční také Veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV. Vystavovatelé z oblastí elektrotechnika a strojírenství budou prezentovat své pracovní nabídky v pavilonu A.

„O zaměstnance v oblasti strojírenství je zájem stále. Jsme rádi, že se nám daří přitáhnout každý rok tolik zajímavých společností, které chtějí prezentovat své nabídky práce," říká manažerka veletrhu JobFair MSV Zuzana Bayerová. Akce se letos uskuteční už potřetí a zúčastní se jej dvacítka firem, mimo jiné ABB, AERO Vodochody, Grafton, Bomar, Hofmann Personal, Hanácké železárny a pérovny, Junker, Unex, Hays, Poclain Hydraulics, Semperflex, Allianz, Bircher, CCI a další. Hlavním partnerem veletrhu bude Česká zbrojovka.

I letos se návštěvníci JobFairu mohou zapojit také do doprovodného programu. Budou tak mít příležitost seznámit se například se základy žádosti o práci, psaním CV, chováním na pohovoru nebo úskalími rozjíždění vlastního byznysu. „Loni se nám tah s doprovodným programem povedl. Všechny přednášky byly naplněny k prasknutí, doufáme, že se to podaří i letos," přeje si Bayerová.

„Každý kdo hledá práci má šanci rozšířit si obzory. Zjistí, jaké firmy a v jakých oborech hledají nové zaměstnance, navíc si může přinést své CV, které předáme personalistům jednotlivých vystavovatelů. Myslím si, že je to skvělá příležitost pro absolventy, studenty, nebo lidi v produktivním věku, kteří hledají nové výzvy nebo chtějí změnu," uzavírá Bayerová.

(red), foto: archiv pořadatelů


Související články:
ZWsoft

Veletrhy, konference a semináře

<<  Listopad 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      
  8
  9101112131415
161718192022
23242526272829
30      
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Tiskárna Brno (CCB)
Šalina 300x250