JobFair MSV i letos představí nabídky práce v technických oborech

Brno, 9. října 2013 – Souběžně s Mezinárodním strojírenským veletrhem v Brně se ve čtvrtek 10. října uskuteční také Veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV. Vystavovatelé z oblastí elektrotechnika a strojírenství budou prezentovat své pracovní nabídky v pavilonu A.

jobfair

„O zaměstnance v oblasti strojírenství je zájem stále. Jsme rádi, že se nám daří přitáhnout každý rok tolik zajímavých společností, které chtějí prezentovat své nabídky práce," říká manažerka veletrhu JobFair MSV Zuzana Bayerová. Akce se letos uskuteční už potřetí a zúčastní se jej dvacítka firem, mimo jiné ABB, AERO Vodochody, Grafton, Bomar, Hofmann Personal, Hanácké železárny a pérovny, Junker, Unex, Hays, Poclain Hydraulics, Semperflex, Allianz, Bircher, CCI a další. Hlavním partnerem veletrhu bude Česká zbrojovka.

I letos se návštěvníci JobFairu mohou zapojit také do doprovodného programu. Budou tak mít příležitost seznámit se například se základy žádosti o práci, psaním CV, chováním na pohovoru nebo úskalími rozjíždění vlastního byznysu. „Loni se nám tah s doprovodným programem povedl. Všechny přednášky byly naplněny k prasknutí, doufáme, že se to podaří i letos," přeje si Bayerová.

„Každý kdo hledá práci má šanci rozšířit si obzory. Zjistí, jaké firmy a v jakých oborech hledají nové zaměstnance, navíc si může přinést své CV, které předáme personalistům jednotlivých vystavovatelů. Myslím si, že je to skvělá příležitost pro absolventy, studenty, nebo lidi v produktivním věku, kteří hledají nové výzvy nebo chtějí změnu," uzavírá Bayerová.

(red), foto: archiv pořadatelů


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF