Y Soft Corporation kupuje 100 % akcií společnosti Equitrac Systems of Australia

Brno, 11. července 2013 – Ryze česká společnost Y Soft Corporation, celosvětový dodavatel optimalizací pro tisk, kopírování a skenování, oznámila zásadní akvizici. Po několikaměsíčním jednání kupuje australského distributora Equitrac Systems of Australia.

Vaclav Muchna CEO Y soft corporation

Po dokončení této strategické transakce se Y Soft Corporation stane stoprocentním vlastníkem akcií firmy Equitrac Systems of Australia, která doposud distribuovala výhradně konkurenční řešení. Equitrac Systems of Australia nemá žádné finanční propojení na společnost Equitrac/Nuance. Byl pouze nezávislým distributorem řešení Equitrac v asijsko-pacifickém regionu.

Objemy prodejů Y Soft Corporation v posledním fiskálním roce dosáhly výše 23,5 miliónu USD, Equitrac Systems of Australia pak prodejů ve výši 9,9 miliónu USD. Hlavní produkt YSoft SafeQ je využíván 8 000 organizacemi ve více než 70 zemích po celém světě, včetně mnoha společností umístěných v žebříčku Fortune 500.

„Tato akvizice je pro nás zajímavý způsob, jak rychle rozšířit tým v asijsko–pacifickém regionu (APAC). To nám umožní udržet kontinuitu kvality poskytovaných služeb i přes velký nárust zákazníků a obchodních příležitostí, které jsme získali v tomto regionu v uplynulém roce. V současné době intenzivně pracujeme na integraci nové společnosti do naší globální organizační struktury.“ říká Václav Muchna, CEO Y Soft Corporation (na snímku).

Změna názvu firmy i produktu
Jaké další změny akvizice přinese? „Spouštíme proces přejmenování společnosti. Ta nyní ponese název Y Soft Australia  a bude se věnovat prodeji, podpoře a distribuci produktů mateřské společnosti, tedy tiskového řešení Y Soft SafeQ, které pomáhá firmám snižovat náklady, zlepšovat uživatelské pohodlí a zvyšovat bezpečnost.

Stávajícím zákazníkům chceme nabídnout možnost bezplatného přechodu na produkty YSoft SafeQ a zajistit tak podporu jejich instalací i do budoucna. Pro zákazníky, kteří budou chtít zůstat u stávajících produktů, budeme jednat se společnosti Nuance, výrobcem řešení Equitrac, o podmínkách jejich další podpory,“ dodává Muchna.

(red), foto: Y Soft Corp.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN