Do brněnské IT firmy Cígler Software vstoupila investiční skupina J&T

Brno, 29. dubna 2013 – Na českém trhu IT společností se uskutečnila významná akvizice. Společnost Ligelta Holdings LTD, za kterou stojí slovenská investiční skupina J&T a její klienti, vstoupila do brněnské společnosti Cígler Software.

ruce podane

Cígler Software patří s více než 120 tisíci zákazníky a s velmi širokým portfoliem mezi lídry českého a slovenského trhu ekonomických systémů. „Cígler Software se v posledních letech výborně dařilo jak na poli ERP systémů, tak i moderních cloudových řešení," říká Martin Cígler, předseda představenstva Cígler Software.

„Vstup silného strategického partnera vnímáme jako logický krok, jak tento růstový trend dále akcelerovat. Současně se tak nabízí i velká příležitost využít know-how a zkušeností skupiny J&T pro další rozvoj našich softwarových produktů a dosažení větší spokojenosti současných i budoucích zákazníků," dodal Cígler.

„Vidíme velké synergické efekty mezi společnostmi skupiny J&T, jejich zákazníky a společností Cígler Software jako výrobcem ERP systémů," uvedl k akvizici Martin Fedor, předseda představenstva J&T Corporate Finance Slovakia.

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN