Do brněnské IT firmy Cígler Software vstoupila investiční skupina J&T

Brno, 29. dubna 2013 – Na českém trhu IT společností se uskutečnila významná akvizice. Společnost Ligelta Holdings LTD, za kterou stojí slovenská investiční skupina J&T a její klienti, vstoupila do brněnské společnosti Cígler Software.

ruce podane

Cígler Software patří s více než 120 tisíci zákazníky a s velmi širokým portfoliem mezi lídry českého a slovenského trhu ekonomických systémů. „Cígler Software se v posledních letech výborně dařilo jak na poli ERP systémů, tak i moderních cloudových řešení," říká Martin Cígler, předseda představenstva Cígler Software.

„Vstup silného strategického partnera vnímáme jako logický krok, jak tento růstový trend dále akcelerovat. Současně se tak nabízí i velká příležitost využít know-how a zkušeností skupiny J&T pro další rozvoj našich softwarových produktů a dosažení větší spokojenosti současných i budoucích zákazníků," dodal Cígler.

„Vidíme velké synergické efekty mezi společnostmi skupiny J&T, jejich zákazníky a společností Cígler Software jako výrobcem ERP systémů," uvedl k akvizici Martin Fedor, předseda představenstva J&T Corporate Finance Slovakia.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...