Konference Inovace a trendy ve stavebnictví seznámí s vývojem oboru a možnostmi vzdělávání

Brno, 11. dubna 2013 – Společnost DRING Consulting spolu se svými partnery RPVC Akademií J. A. Komenského a Krajskou hospodářskou komorou jižní Moravy pořádají při Mezinárodním stavebním veletrhu odbornou konferenci Inovace a trendy ve stavebnictví. Akce se uskuteční 23. dubna od 10.00 do 16.00 v pavilonu P a účastníky seznámí s technologickými trendy a možnostmi vzdělávání ve stavebnictví. Registrace na konferenci je otevřena právě nyní.

konference dring Stavebnictvi

Cílem konference je představit možnosti vzdělávání a aplikace moderních technologií ve stavebnictví a především pak rozpoutat diskuzi nad možnostmi rozvoje stavebnictví a řemesel. Konference je tematicky strukturovaná tak, že se její účastníci nejprve dozví, jakým způsobem může k rozvoji stavebnictví přispět kvalitní vzdělávání, a to z pohledu vysokého i středního odborného školství a také pohledem dalšího vzdělávání dospělých. Tématem bude také Národní soustava kvalifikací a její role při řešení problémů s kvalifikovaností zaměstnanců a rozvojem podnikání.

Konference zaujme i ty, kteří se chtějí dozvědět více o aktuálních trendech a vývoji moderních stavebních technologií. Na jednom místě si účastníci budou moci poslechnout názory odborníků z celého spektra stavebního řemesla od škol, přes státní instituce až po oborové cechy a soukromé firmy.

Pro přihlášení můžete využít registrační formulář ZDE.
Pozvánku společně s programem konference a řečníky najdete ZDE.

Konference se koná v rámci projektu „Inovace a trendy pro Jihomoravský kraj – vzdělávací programy pro obor stavebnictví".

 

logolink opvk

(red), foto: archiv pořadatelů


Související články: