V Jihomoravském kraji bylo vybráno 210 tisíc daňových přiznání

Brno, 3. dubna 2013 - V řádném termínu, tedy do 2. dubna 2013 včetně, bylo v rámci Jihomoravského kraje vybráno celkem 210 tisíc daňových přiznání k dani z příjmů fyzických či právnických osob, což je o 9 % méně než loni. Uvedl to David Stančík, mluvčí Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj. 

podpis2-250

„I letos vyrazili pracovníci finančního úřadu v měsíci březnu „do terénu“, kdy v rámci klientského přístupu vybírali daňová přiznání a pomáhali poplatníkům s jejich vyplněním přímo ve 14 vybraných obcích Jihomoravského kraje. V průběhu těchto výjezdů bylo celkem od poplatníků vybráno přes 1100 daňových přiznání,“ řekl Stančík

Poplatníci na Jižní Moravě rovněž využili možnosti podat přiznání a daň rovnou zaplatit v rámci rozšířených úředních hodin i v sobotu 30. března, kdy během dopoledne dorazilo na otevřená územní pracoviště Finančního úřadu pro Jihomoravský kraj celkem 1118 osob, aby podalo v součtu 2703 daňových přiznání.

Poplatníci, kteří zatím daňové přiznání podat nestihli, ač tak měli učinit do 2. dubna, je mohou podat bez hrozby sankce na kterémkoli územním pracovišti či elektronicky, a to až do 9. dubna 2013.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...