Výstavba nového skladu HARTMANN – RICO v Rajhradě jde do finiše

Brno, 25. března 2013 – Vylepšení skladových kapacit, zvýšení kvality servisních služeb a úspora celkových nákladů na dopravu a logistiku ve výši 7 milionů korun. To si slibuje společnost HARTMANN – RICO, český výrobce zdravotnických prostředků, od dvou nových distribučních center, která chce od letošního roku využívat. Jedno z nich roste od poloviny loňského roku v Rajhradě. Nyní se sklad připravuje na zahájení provozu.

„Cílem projektu je především optimalizovat firemní skladové kapacity. Jejich poslední výraznější navýšení se totiž uskutečnilo již před 9 lety úpravou skladu ve Veverské Bítýšce. Nyní veškeré kapacity chceme sloučit do dvou distribučních center, která budou samostatně obsluhovat západní a východní část republiky,“ říká šéf logistiky HARTMANN – RICO Vladimír Stodůlka.

V rámci projektu vzniknou v České republice dvě nová distribuční centra – západní v Dobrovízu u Prahy a východní v Rajhradě u Brna. Již nebudou vyhrazená pro určitý typ produktu, jako tomu bylo dosud, ale se stejným sortimentem budou obsluhovat dvě spádové oblasti.

Západní centrum je v provozu od letošního ledna a aktuálně je před dosažením 100procentního plánovaného objemu. Východní centrum do ostrého provozu přejde postupně v průběhu dubna.

Zdroj a foto: HARTMAN GROUP


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Vinařství Malanik

Veletrhy, konference a semináře

<<  Únor 2018  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1
  5  6  7  8
26    
Nejbližší akce
27.02. SALIMA..
27.02. SALIMA TECHNOLOGY..
27.02. MBK..
27.02. INTECO..
27.02. VINEX..
27.02. EmbaxPrint..
01.03. Festival chutí..
08.03. MOTOSALON..
09.03. OPTA..
15.03. Svět ženy..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN