Tuzemská pobočka společnosti KRUK oznámila změnu názvu i loga

Praha/Brno, 5. března 2013 – Česká a slovenská pobočka finanční skupiny KRUK mění z důvodu pokračující mezinárodní expanze mateřské společnosti a standardizace názvů poboček podle země působení svůj název i logo. K 22. únoru 2013 skončila platnost stávajícího názvu tuzemské pobočky finanční skupiny KRUK – KRUK International s.r.o. – platného od okamžiku jejího založení 13. května 2011. V platnost vstoupil nový název – KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.

Logo-KRUK

Důvodem změny je rychlá a úspěšná expanze finanční skupiny KRUK na další trhy, díky níž dochází ke standardizaci názvů jednotlivých poboček podle země, na jejímž trhu působí. Současně se změnou názvu pobočky bylo upraveno i logo společnosti, z nějž ubylo slůvko „International“ a zůstává tak motiv bílého havrana, platný pro celou skupinu KRUK.

Havran symbolizuje na první pohled patrnou výjimečnost, vzácnost a odlišnost; tyto vlastnosti tvoří základní bod strategie společnosti KRUK poskytovat jiný, citlivější a individuální přístup ke každému svému klientovi.

„Obchodní model, se kterým vstoupila finanční skupina KRUK na trh, se setkává s obrovským úspěchem u odborníků i laické veřejnosti. Plánujeme proto vstup na další trhy a pro odlišení poboček jsme se rozhodli přidat do jejích názvů příslušnost k trhům, na nichž působí,“ řekl Krzysztof Różycki, generální ředitel KRUK Česká a Slovenská republika.

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...