Student Agency spouští internetový prodej letenek na nízkonákladové dopravce

Brno, 26. října 2012 - Student Agency, největší prodejce letenek v České republice a druhý největší na Slovensku rozšiřuje svůj on-line prodej o nabídku letenek na nízkonákladové dopravce. V nabídce budou letenky například od populárních dopravců Ryanair, easyJet, Wizz Air či Norwegian pro odlety ze všech destinací, kam tyto společnosti létají – včetně Brna, Bratislavy, Prahy, Budapešti, Katowic či Krakowa.

letadlo

„Reagujeme na vývoj trhu a vidíme růst aktivit nízkonákladových dopravců v regionu. Nízkonákladoví dopravci v posledním roce výrazně posílili své pozice na letištích v Brně, Budapešti, Bratislavě či v Polsku a my nemůžeme zákazníkům tyto letenky nenabízet. Navíc jím umožníme srovnat si jejich ceny s cenami národních dopravců a vybrat si na jednom místě to, co je pro ně nejvýhodnější,“ říká Radim Jančura, majitel Student Agency.

Prodej letenek nízkonákladových dopravců se spustí nejpozději v pondělí přes internetový portál www.letenky.cz a následně přes ostatní internetové prodejní kanály Student Agency v ČR a SR. Zákazníci si současně budou moci objednat k letence doplňkové služby, jako například – cestovní pojištění, parkování u Letiště Praha za exkluzivní ceny, dopravu na letiště vlaky IC RegioJet v rámci výhodné nabídky RegioJet plus Letiště Praha nebo ubytování kdekoli na světě či pronájem aut.

Nízkonákladové letecké společnosti se staly fenoménem levného cestování. Například společnost Ryanair se stala největším dopravcem na letištích v Bratislavě, Brně či Budapešti, stejně jako na polských letištích Katowice či Krakow. Svoje aktivity v České republice a v Polsku rozvíjí také společnost Wizz air a lety za skvělé ceny nabízí z Prahy, Drážďan či Berlína také letecká společnost easyJet. Jejich nabídky nyní umožní Student Agency srovnat například s akčními nabídkami národních leteckých dopravců – a to na jednom místě. Zákazník tak nemusí nikde přepínat či vyhledávat na internetových stránkách jednotlivých dopravců.

Student Agency je s více než 20% podílem vedoucí prodejce letenek na českém trhu. Za prvních devět měsíců letošního roku prodala o 1,23  % letenek více, zatímco celý trh klesal o 0,4 %. Dlouhodobě nabízí svým zákazníkům k letenkám další exkluzivní doplňkové služby, jako například parkování u Letiště Praha za speciální ceny či nově prostřednictvím své dceřiné společnosti RegioJet komfortní dopravu vlaky IC RegioJet na letiště v Praze za zvýhodněné ceny.

Zákazníci z Ostravy, Olomouce, Žiliny a dalších destinací, kde zastavují vlaky IC RegioJet mohou využít zvýhodněných zpátečních či jednosměrných jízdenek na Letiště Václava Havla v Praze, kdy cestu vlaky IC RegioJet kombinují s dopravou autobusovým spojem Airport Express z pražského hlavního nádraží na pražské letiště. Denně této nabídky aktuálně využívá více než 100 cestujících přijíždějících vlaky IC RegioJet do Prahy.


Související články:

Komentáře 

 
0 #1 xxx 2012-10-29 20:02
Co takhle překonat odpor k panu Haškovi a podpořit díky svým kontaktům Brněnské letiště? Byla by to přílišná oběť?