Na přihlášení do soutěže Zaměstnavatel roku zbývá firmám už jen týden

Praha/Brno, 14. srpna 2012 – Už jen do pondělí 20. srpna 2012 mohou firmy podávat přihlášky do letošního ročníku ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku. Kromě soutěže o absolutního vítěze se přihlášené firmy automaticky zařazují i do klání o titul Zaměstnavatel regionu udělovaný ve všech krajích České republiky. Při příležitosti jubilejního desátého ročníku soutěže budou letos vyhlášena také dvě mimořádná ocenění: Sodexo Zaměstnavatel desetiletí a Most Desired Company desetiletí.

zamestnavatel

„Ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku je vyhlašováno již po desáté. Letos poprvé je však jeho organizátorem Klub zaměstnavatelů o. p. s., který se zabývá zlepšováním kvality řízení lidských zdrojů a podporuje vznik kvalifikovaných pracovních míst. Propojení organizace renomovaného ocenění s celoročními aktivitami pro přední zaměstnavatele má již nyní oboustranné přínosy, třeba v podobě nárůstu počtu přihlášených společností. Do budoucna pomůže také dalšímu rozvoji prestižního oborového ocenění i klubu samotného," říká Pavel Hulák, ředitel Klubu zaměstnavatelů.

Kromě hlavní kategorie Zaměstnavatel roku 2012 hodnocené opět podle renomované mezinárodní metodiky PwC Saratoga, se mohou zaměstnavatelé stále ještě hlásit i do dalších kategorií jako Zaměstnavatel bez bariér vyhlašovaný ve spolupráci s Kontem Bariéry. Zaměstnavatelé se mohou pochlubit také zajímavými personálními projekty, které v letošním roce realizovali, a ucházet se tak o Cenu personalistů za nejlepší personální projekt roku 2012. Oceněni budou i Progresivní zaměstnavatelé v kategorii malých a středních společností do 500 zaměstnanců.

„Letos budou předány také dvě jubilejní ceny pro zaměstnavatele, kteří v průběhu uplynulých deseti ročníků nejvíce bodovali na medailových pozicích, v podobě titulů Sodexo Zaměstnavatel desetiletí a Most Desired Company desetiletí. Jsme hrdí, že se můžeme podílet na ocenění společností, které prokazují dlouhodobě nejvyšší kvalitu řízení lidských zdrojů," vysvětluje zástupce generálního partnera Tomáš Kopřiva, marketingový ředitel společnosti Sodexo.

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 17. října 2012 v pražském hotelu Pyramida a předcházet mu bude HRM konference, na které se setkají odborníci z řad personalistů a zástupci zaměstnavatelů z celé České republiky.

Do soutěže se zaměstnavatelé mohou přihlašovat až do pondělí 20. srpna 2012 na adrese http://prihlaska.zamestnavatelroku.cz/. Zde naleznou veškeré informace o registraci, udělení souhlasu se zpracováním údajů a dalším postupu. Přihlášení do ocenění je potvrzeno teprve odevzdáním vyplněného dotazníku, které je v tomto ročníku bezplatné. Na všechna uvedená ocenění lze aspirovat současně – účast v nich se tedy vzájemně nevylučuje.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN