Fakulta podnikatelská hostila šestý ročník soutěže Business Point

Brno, 16. února 2012 – Začátkem února se na Fakultě podnikatelské VUT v Brně uskutečnil už šestý ročník studentské soutěže Business Point 2012. Středoškoláci z celé České republiky zpracovávali případové studie na ekonomická a manažerská témata. Nejen díky atraktivním cenám převyšujícím hodnotu půl milionu korun byla letošní účast na soutěži mimořádná, přihlásilo se celkem 123 týmů z celé České republiky. Úspěch letošního Business Pointu podtrhuje i skutečnost, že jedna z členek poroty projevila zájem o praktickou realizaci dvou studentských projektů.

Vítězové získali například iPod, počítačové sestavy nebo intenzivní jazykové kurzy. V letošním roce zasedali v porotě kromě akademiků i osobnosti z byznysu. Tím soutěž získala zcela nový rozměr. O dva až tři projekty projevili podnikatelé zájem jako investoři. Například paní Olga Girstlová má chuť podpořit návrh na inovaci invalidního vozíku. „Rozvíjet nápady a tvořivost studentů  a propojovat je se zkušenostmi a finančním zázemím investorů je i do budoucna náš cíl," řekla Anna Putnová, děkanka Fakulty podnikatelské VUT v Brně.

Porota do finále na konci ledna poslala 36 nejlepších týmů. Z každé z šesti kategorií pak byly vybrány tři vítězné týmy. Podle jednoho z organizátorů soutěže Davida Schüllera se na její letošní  úrovni pozitivně podepsalo množství sponzorů a partnerů, které se podařilo získat.


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Vinařství Malanik

Veletrhy, konference a semináře

<<  Únor 2018  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1
  5  6  7  8
26    
Nejbližší akce
27.02. SALIMA..
27.02. SALIMA TECHNOLOGY..
27.02. MBK..
27.02. INTECO..
27.02. VINEX..
27.02. EmbaxPrint..
01.03. Festival chutí..
08.03. MOTOSALON..
09.03. OPTA..
15.03. Svět ženy..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN