Kasa.cz otevřela nové prodejny v Praze a v Brně

Manager-stastny-02Praha/Brno, 14. listopadu 2011 (MEDIAFAX) - Český internetový obchod Kasa.cz otevřel dvě nové kamenné prodejny, které navazují na koncept Kasahouse otevřený před rokem v Praze na Černém Mostě. Nové prodejny jsou v Praze Čestlicích a v Brně, informovala Kasa.cz v pondělí. "Rostoucí podíl zákazníků preferuje při online nákupech osobní odběr. Potvrzují to nejen nezávislé průzkumy chování nakupujících na internetu, ale i naše vlastní zkušenosti. Po otevření kamenné prodejny Kasahouse v Praze na Černém Mostě došlo k výraznému nárůstu osobních odběrů zboží, a to v řádech stovek procent," uvedla Jitka Součková, marketingová ředitelka Kasa.cz.

Zákazníci prodejny Kasahouse na Černém Mostě hodnotí především dostupnost zboží a možnost si jej před nákupem prohlédnout a vyzkoušet. Stejné možnosti nabídnou i nové prodejny v Praze Čestlicích (Obchodní centrum Global point) či v Brně (Heršpická ulice).

"Očekáváme, že investice do nových prostor se nám vrátí do jednoho roku, stejně jako tomu bylo v případě prvního projektu Kasahouse. Díky přístupným lokalitám, širším skladovým zásobám a větší flexibilitě při dodávkách zboží po Praze včetně středních Čech a Brně spolu s jižní Moravou očekáváme, že ve stejném časovém horizontu dosáhneme v těchto lokalitách dvojnásobku současného obratu," doplnila Součková.

Libor Popela

Související články:

Veletrhy, konference a semináře

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN