Areál Spielberk Office Centre získal ocenění v soutěži Best of Realty

Brno, 11. listopadu 2011 - Administrativní komplex Spielberk Office Centre obsadil 2. místo ve 13. ročníku prestižní soutěže Best of Realty. Porota ocenila zejména pokračování vytvořeného architektonického a obchodního konceptu, který nejen rozšiřuje, ale i zhodnocuje předchozí fáze projektu a celou lokalitu.

spielberg_office

 „Velice si ocenění v soutěži Best of Realty vážíme, je to pro nás důležitá zpětná vazba, že se projekt líbí a že jsme dokázali vybudovat v Brně silný komplex, který je vnímán pozitivně, jak odbornou, tak i laickou veřejností,“ uvedl generální ředitel developerské společnosti CTP Remon Vos. Areál vznikl podle návrhu architektů ze Studia Acht. 

Spielberk Office Centre je administrativním komplexem budov, jehož výstavba byla započata položením základního kamene 27. května 2005. První kancelářská budova (office villa – nižší budovy) byla dokončena na začátku roku 2006. Do roku 2011 byly dokončeny další 4 budovy (IQ buildings – vyšší budovy). Celkem zde vznikly kancelářské prostory o rozloze cca 60 000 m2. Areál za 2 mld. Kč si za dobu své existence získal v Brně velmi silnou pozici. Developer areálu, společnost CTP, zde vytvořil zázemí pro řadu firem. Sídlo zde mají společnosti AVG, Infosys, Lufthansa, ING Bank nebo Miele. V okolí budov se nachází různé krajinné a vodní prvky, stezky pro chodce a jízdní kola a v neposlední řadě také lávka přes řeku Svratku, která získala několik cen v odborných soutěžích. 2. fáze projektu (věže) s prostory o rozloze 29 000 m2 budou novým nájemcům k dispozici v 1. čtvrtletí 2012.

foto: Spielberk Office Centre


Související články:

Komentáře 

 
0 #1 jk 2011-11-14 14:26
Bylo by dobré uvest kolik je tam parkovacích míst? Když tam za někým jedu, nemám kde zaparkovat.
 

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.