Strojírenský veletrh navštívilo za první den 7000 lidí

Brno, 4. října 2011 (MEDIAFAX) - Na zahajovací den mezinárodních strojírenských veletrhů (MSV) v Brně dorazilo na výstaviště přibližně 7000 návštěvníků, což je meziročně o zhruba desetinu více. V úterý o tom informoval marketingový manažer veletrhů Jiří Erlebach.

MSV250

"Na první den veletrhu přišlo přibližně o 700 návštěvníků více než loni ve stejném období, celkem zhruba 7000," sdělil Erlebach. Návštěvníků tak podle něj dorazilo o zhruba desetinu více.

Podle Erlebacha tradičně více návštěvníků strojírenského veletrhu přijde v úterý, ve středu a také ve čtvrtek, kdy je historicky vzato návštěvnost nejvyšší. V tento den na výstaviště obvykle dorazí 20 až 25 tisíc návštěvníků.

Pořadatelé očekávají, že za všech pět dní veletrhu by na výstaviště mělo dorazit 75 až 80 tisíc návštěvníků.

V pořadí 53. Mezinárodní strojírenský veletrh se v Brně koná od 3. do 7. října 2011. Na akci vystavuje přibližně 1600 firem. V roce 2010 přijelo na brněnské výstaviště vystavovat 1457 firem, jejich expozice zabraly plochu o rozloze přes 42 tisíc metrů čtverečních. Na výstaviště si tehdy našlo cestu více než 71 tisíc návštěvníků.

Libor Popela

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...