Koncern Dixons Retail nabídne v Brně více než 150 nových pracovních míst

Brno, 27. září 2011 (MEDIAFAX) - Britská společnost Dixons Retail, která v ČR provozuje maloobchodní řetězec Electroworld a internetový obchod Pixmania, který je součástí koncernu, přijmou v Brně více než 150 nových zaměstnanců. Informovala o tom společnost.

Manager-stastny-02

Dixons Retail v Brně přestěhovala své Centrum sdílených služeb do větších prostor a chystá se přijmout nejméně 80 nových pracovníků na pozice v oddělení služeb zákazníkům, ve finančním řízení a IT. Centrum sídlí v Brně od roku 2007 a slaví čtvrté výročí. Za tu dobu přijalo současných 300 pracovníků na plný i částečný úvazek.

Brněnské kanceláře skupiny Dixons se zase stanou sídlem Pixmania, jednoho z největších e-shopů v Evropě. Internetový obchod nabídne až sedm desítek nových pracovních míst.

„Brno se může pochlubit vysokou úrovní pracovníků s technickými znalostmi IT a jazykovou vybaveností. Jsme rádi, že se stejně jako naši kolegové z Dixons Retail můžeme pyšnit pracovními podmínkami na světové úrovni,“ uvedl k tomu ředitel Pixmania Steve Rosenblum.

Dixons Retail je jedna z předních evropských společností specializující se na maloobchod a služby v oblasti elektroniky. V současné době provozuje ve 26 zemích více než 1200 klasických či internetových obchodů a zaměstnává přes 38 000 lidí. V České republice provozuje Dixons Retail maloobchodní společnost Electroworld, která provozuje 23 obchodů na území České a Slovenské republiky. Dva obchody včetně centrálního skladu firmy se nacházejí právě v Brně. Pod koncern Dixons Retail spadá také internetový obchod Pixmania.

Libor Popela

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  7  8
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF