Na veletrhu požární a bezpečnostní techniky se představí 179 firem

Brno, 9. května 2011 (MEDIAFAX) - Celkem 179 firem z 19 zemí se představí v průběhu příštího týdne na brněnském výstavišti v rámci veletrhu požární a bezpečnostní techniky a služeb Pyros/Iset. Informovali o tom organizátoři akce. Pyros/Iset zahájí na brněnském výstavišti ve čtvrtek 12. května a doplní zbrojní veletrh Idet, který začne o dva dny dříve.

Hasici-vozidla-a-lidi-3

Vzniknou tak komplexní Veletrhy Integrovaného záchranného systému. Podle organizátorů se tímto termínovým spojením prohlubuje důraz na bezpečnostní technologie a služby.

"V popředí zájmu je především ochrana obyvatel při teroristických útocích na straně jedné a průmyslovými či přírodními katastrofami na straně druhé. Přitom je dnes jasné, že nelze tyto dvě oblasti od sebe oddělit. Útok teroristů např. na chemickou továrnu může mít stejně katastrofální důsledky jako technická chyba či lidské selhání," vysvětlil důvody propojení marketingový manažer akce Jiří Erlebach.

Návštěvníci budou moci na veletrhu Pyros/Iset shlédnout celou řadu novinek. Společnost Skanska například představí nový způsob hašení vodní mlhou, Siemens zase novou řadu poplašných zařízení SafeRex s tzv. Asa parametrizací, tedy s možností libovolného přizpůsobení vyhodnocovacího algoritmu hlásiče vlivům prostředí a tím extrémní odolností vůči planým poplachům.

Novinkou bude i inteligentní depotní systém Kemas. Ten zajišťuje v rámci organizací uspořádaný a bezpečný pohyb předmětů (např. klíčů, dokumentů, zbraní, automobilů, mobilních telefonů, počítačů či ochranných pomůcek), zkrátka všeho, co si zaměstnanci v rámci organizace předávají nebo s čím se v rámci podniku pohybují. Systém obsahuje propracovaný software, který sleduje a eviduje kdo, kdy, s čím a jak nakládal.

Mezinárodní veletrh požární a bezpečnostní techniky Pyros/Iset se na brněnském výstavišti bude konat v termínu 12. až 14. května 2011. Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky Idet na výstavišti zahájí 10. května, skončí 13. května 2011.

Libor Popela

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN