Jistota zaparkování? Brňané si od města mohou pronajmout parkovací místo

Brno, 31. srpna 2023 - Vědět, že na vás čeká prázdné parkovací místo, nebo dokonce že auto schováte bezpečně pod střechu. Tento pocit si teď lidé mohou zajistit díky pronájmu stání od města v garážích nebo vnitroblocích. V nabídce je několik lokalit včetně úplného centra Brna.

parkovani na ulici misto

„Nejvíce volných míst máme v městské části Brno-střed, kde jsou k dispozici desítky krytých stání na Zderadově a na Vojtově a k tomu i venkovní stání. Ta nabízíme například i v historickém centru na Beethovenově. Těchto pět míst představuje výjimečnou příležitost zvláště pro nerezidenty, protože ti tu jinak nemají možnost vůbec zaparkovat,“ uvedla náměstkyně primátorky města Brna pro oblast správy majetku Karin Podivinská.

Ceny za pronájem uveřejněných míst se pohybují od 1 611 po 2 096 korun za měsíc. Nájemní smlouvu lidé s městem podepíšou hned po projevení zájmu, pokud není u inzerátu uvedeno, že pronájem podléhá schválení volenými orgány města Brna. Městská společnost CD CENTRUM COMS, která pro magistrát pronájmy zprostředkovává, nabízí i možnost osobní prohlídky konkrétního místa.

Nabídkové řízení je otevřeno do 31. prosince, další lokality na webu drazby-brno.cz přibydou ještě začátkem září. K pronájmu se připravují místa na Dukelské, Křídlovické a Tržní.

Zdroj: TIS MMB


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...