Parkovací dům DOMINI PARK získal titul parkoviště roku

Brno, 25. dubna 2018 - Necelé dva roky mohou řidiči k parkování v centru Brna využívat parko-vací dům DOMINI PARK na Husově ulici. Jeho popularitu nyní potvrdilo hlasování v soutěži Parkoviště roku, kde DOMINI PARK získal prvního místa před podzemními garážemi u Janáčkova divadla a konceptem záchytných parkovišť v Harrachově.

domini park parkovaci dum

Parkovací dům DOMINI PARK získal první místo v kategorii Parkoviště a garáže v soutěži, kterou organizuje Česká parkovací asociace. O výsledcích rozhodla široká veřejnost v interne-tovém hlasování.

„Zisk prvního místa nás velmi potěšil, je to symbolická odměna za naši práci a také závazek naše služby dále zlepšovat,” uvedl Luděk Borový, generální ředitel Brněnských komunikací, které parkovací dům provozují. Průměrná obsazenost DOMINI PARKU se postupně zvyšuje, ale volná místa jsou stále k dispozici. Naopak se nezvyšuje cena za parkování, která od otevření DOMINI PARKu činí třicet korun ve špičce a dvacet mimo ni.

Kromě výhodné polohy v centru Brna nabízí DOMINI PARK řidičům i pokročilé technologie pro pohodlné parkování. „DOMINI PARK patří mezi naše nejzajímavější instalace, je vybaven světelnou navigací s počtem aktuálně volných míst, nabízí možnost zaplacení parkovného pla-tební kartou ve třech terminálech, při ztrátě parkovacího lístku stačí jen zadat SPZ a systém spočítá cenu parkovného. Řidič si navíc může zjistit obsazenost i online a celý parkovací dům je také maximálně zabezpečen,” vyjmenovává Tomáš Juřík, ředitel společnosti CROSS Zlín, která technologická řešení do DOMINI PARKu dodala.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...