Teplárny Brno přerušily dodávky tepla, v případě ochlazení je opět obnoví

Brno, 26. dubna 2014 - S ohledem na vývoj počasí a průměrné denní venkovní teploty přerušily Teplárny Brno v pátek 25. dubna dodávky tepla. „Pravidla pro vytápění stanovuje vyhláška Ministerstva průmyslu a obchodu. Ta uvádí, že dodávky tepla jsou přerušeny, pokud průměrná denní teplota venkovního vzduchu vystoupí nad třináct stupňů celsia ve dvou dnech po sobě následujících a podle vývoje počasí nelze očekávat snížení této teploty,“ uvedla Renata Diatková z Tepláren Brno.

radiator teplarny brno topeni topna sezona

„Výkon zdrojů bude i nadále regulován podle vývoje venkovních teplot a požadavků odběratelů, v případě opětovného výrazného ochlazení jsou Teplárny Brno připraveny kdykoliv dodávky obnovit,“ doplnila Diatková. Dodávat teplo v topné sezóně 2013/2014 začaly Teplárny Brno kvůli výraznému ochlazení 18. září 2013.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...